Кожна представниця прекрасної роду людського знає, що ніжна і регулярна турбота про шкіру рук і ніг, є вагомою частиною догляду за тілом в цілому. Причому для цього зовсім не потрібно затрачати багато зусиль і часу. Тим більше що сьогодні ринок косметичних препаратів готовий запропонувати найрізноманітніші засоби по догляду за шкірою рук і ніг. Наприклад, одним з найбільш зручних і дієвих засобів є зволожуючі рукавички і шкарпетки. Даний вид косметичного засобу може всього за 20-30 хв. зробити шкіру на руках і ногах як у немовляти.

З давніх часів прекрасна половина людства використовує мільйони коштів і витрачає тисячі годин на те, щоб шкіра рук і ніг була м'якою, шовковистою і в цілому ідеальною. Турбота про шкіру - ця одна з головних частин догляду за собою. Як раз з цього багато компаній працюють над тим, щоб полегшити вирішення цього завдання. Вони розробляють різні засоби та препарати, до яких зокрема належать зволожуючі рукавички і шкарпетки. Ці кошти допоможуть, не докладаючи практично ніяких зусиль, зробити шкіру приємною на дотик і що важливо, всі процедури проходять в домашніх умовах.


Щоб професійно доглядати за шкірою рук і ніг сьогодні не потрібно вирушати в СПА-салони, досить надягти ці зволожуючі вироби.

Старт "програми краси" починається з того, що ви одягаєте на 20-30 хвилин носочки і рукавички . Причому носити ці чудодійні елементи одягу можна не тільки під час сну, але ще й під час відпочинку. Також потрібно пам'ятати, що перед використанням цих косметичних засобів на кисті і стопи потрібно нанести зволожуючий крем.

Зволожуючі носочки і рукавички мають гелеву просочення, завдяки якій шкіра не втрачає вологу. Просочування виробів містить в собі корисні натуральні вітаміни і масла. Під час сеансу шкіра насичується усіма корисними речовинами і набуває не тільки здоровий, але ще й молодий вид.

Якщо з'явилася необхідність назавжди позбутися від лущення і почервоніння рук або огрубілі п'ятки зробити ніжними і м'якими - рукавички та шкарпетки потрібно використовувати кілька разів на день по 20 хв. Після цього на шкірі назавжди зникнуть ознаки алергії або подразнення. Крім того, шкіра перестане лущитися, а п'ятки стануть ніжними і гладкими.