Кращі "друзі" жіночої краси - це вітаміни А і Е. Представниці прекрасної половини людства, які отримують в достатньому обсязі ці елементи, зможуть на довго якщо не назавжди зберегти волосся густими, шкіру молодою, а нігті міцними.
Комплексний догляд за зовнішністю можливий тільки при роботі в 2-х напрямках. Зовні - це коли догляд здійснюється за допомогою кремів, масок і різних салонних процедур. Зсередини - за допомогою збалансовано підібраного, насиченого мікроелементами і вітамінами харчування.
Найкраще поєднання
Зрозуміло, у справі з порятунку краси і молодості бере участь незліченна кількість мікроелементів і вітамінів. Але для краси найважливішими вважаються токоферол (вітамін В) і ретинол (вітамін А). Ці речовини є найпотужнішими антиоксидантами, що стимулюють синтез еластину і колагену, а також прискорюють процеси регенерації шкіри.
Важливо для леді: вітамін А отримується в необхідному обсязі попереджає виникнення раку грудей, а також уповільнює його розвиток. При недостатньому отриманні цієї речовини нігті стають більш ламкими, волосся втрачають свою силу і навіть може з'явитися лупа, на шкірі обличчя частіше утворюються нові зморшки, шкіра всього тіла починає лущитися.
Заповнюємо дефіцит
Потрібно знати - вітаміни А і Е - це жиророзчинні речовини.


Щоб повністю вітамін засвоївся в організмі, потрібні жири, якими можуть стати вершкове або рослинне масло, вершки і сметана. У зв'язку з чим, вибираючи між сирою морквою або морквою приготовленої зі сметаною, слід вибрати останнє. Оскільки в даному випадку користі буде в рази більше. Уявімо список продуктів, у складі яких є саме великі кількості даних корисних речовин.
Вітамін А
В добу споживання вітаміну А має становити 2500 - 5000 МЕ. Я заповнення даного елемента потрібно в день з'їдати, що-небудь з нижче перерахованих продуктів харчування: 190 г вершкового масла, в 160 г копченого вугра, 7-8 абрикос, 220 г сиру, три курячих жовтка. У 100 г моркви міститься тридобовий доза вітаміну А.
Вітамін Е
У добу споживання вітаміну В має становити - 0,1 г. Ця норма знаходиться в 100 г мигдалю, лісових горіхів, кукурудзяної або вівсяної крупі, в 120 г насіння соняшнику, 130 мл оливкової олії, 230 г арахісу, сардин в маслі і червоної ікри.
Також слід пам'ятати про те, що наше волосся, шкіра і нігті всі поживні елементи отримують за "залишковим принципом". Кажучи іншими словами, спочатку організм витрачає вітаміни і мікроелементи на підтримання основних своїх функцій. Тому буде не зайвим ввести в свій раціон комбіновані вітамінні добавки.