Для кожного візажиста особа є чистим аркушем, на якому можна намалювати все, що заманеться, звичайно ж, за умови наявності косметики. У цій справі головне дотримуватися одного правила - гідності підкреслювати, недоліки приховувати! Це все можна зробити скориставшись певними тональними кремами. У домашній косметичці завжди повинні бути в наявності як мінімум два відтінки тональних кремів. Один темніше вашої шкіри, за допомогою якого затемняются і скульптурірующій певні частини тіла. Другий тон повинен ідеально підходити до кольору вашої шкіри, причому при виборі потрібно наносити його на обличчя у лінії підборіддя.
Було б не погано придбати ще третій тональний засіб, що має більш світлий тон, ніж колір вашого обличчя. Оскільки за допомогою такого тону можна висвітлити певні частини обличчя і тим самим зробити його більш сяючим.
Починаємо робити ідеальне обличчя. Насамперед, потрібно розтушувати по всьому обличчя тональний крем, який точно відповідає відтінку шкіри. Після чого, нанести більш темний тон на ділянки, які вимагають корекції.
Візуально витягнути кругле обличчя допоможе тональний засіб, нанесене вертикально на вилиці уздовж лінії росту волосся.


Після нанесення, його потрібно добре розтушувати, щоб крем виглядав як тінь, яка подає на обличчя.
Щоб вкоротити видовжене обличчя більш темний тональний крем потрібно нанести на лоб і підборіддя по лінії росту волосся.
Зробити більш м'яким і привабливим квадратну форму обличчя допоможе знову ж тональний засіб більш темного відтінку, яке слід наносити трохи нижче лінії скул. Наносити потрібно так, щоб склалося враження, що ви відсікли випирають або які не вписуються частини обличчя в правильну овальну форму.
Серцеподібний овал обличчя допоможе скоректувати все той же більш темний тон, нанесений на виступаючі частини лоба і скул.
Грушоподібне особа (пухкі щоки і вузький лоб) робиться більш привабливим при "відсіканні" всього зайвого від скул. Для цього потрібно діагонально нанести на нижню частину щік і під вилиці тональний засіб.
Візуально "прибрати" друге підборіддя можна за допомогою темного відтінку тонального крему, які слід наносити безпосередньо на друге підборіддя, а також частина крему растушевивается близько підборіддя і на шиї .