Жіноча краса в усі часи була суперечливим, незбагненним, а, отже, і таємним явищем. Також як усі жінки в усі часи прагнули бути привабливими і красивими. Адже, існує думка, що привабливі представниці прекрасної половини людства набагато легше домагаються успіху в бізнесі й швидше знаходять гідну другу половинку. Але бувають і такі життєві ситуації, коли, здавалося б, дуже навіть красива жінка абсолютно самотня, а непримітна сіра миша підкорює серця мільйонів ..
Зрозуміло, такому феномену є логічне пояснення - справжня краса прихована всередині нашої сутності. Кожна леді зобов'язана дотримуватися певних секретів, які допоможуть їй не тільки завжди відчувати себе королевою балу, а й збережуть красу і молодість на довгі роки.
Одним з численних секретів є секрет здорового сну. Наскільки нам складно і в багатьох випадках навіть не можливо виділити час для повноцінного нічного відпочинку. Правда, іноді ми все ж можемо собі дозволити здоровий 7-8 годинний сон. Але, погодьтеся, така розкіш нам доступна лічені рази за весь календарний рік. Найчастіше, ми пізно лягаємо і рано зірвався з ліжка під горн будильника. Недосипання, мало часу для відпочинку - все це поступово перевтілюється в хронічну втому, яка не кращим чином впливає не тільки на наше самопочуття в цілому, і на наш здоровий, а значить і гарний зовнішній вигляд.
Як ми знаємо, сон буває не тільки нічний, а ще й денний.


Правда, щоб отримати можливість спати вдень, потрібно дуже і дуже багато працювати. І коли у нас така можливість все ж таки з'являється, навряд чи ми встигаємо насолодитися настільки довгоочікуваним відпочинком. Та й сьогодні коли є можливість поспати вдень у вихідні дні, нам рідко це вдається, оскільки домашнє турботи, проблеми і тривіальне бажання розважитися поза стінами будинку, відбирають у нас і цю, останню можливість на повноцінний сон.
Адже всім нам відомо , що коли вдень сплять маленькі дітки, вони ростуть, а дорослі - відновлюють сили, які були розтрачені за тиждень важкого виснажливого праці.
Також ніколи не забувається, що сон дуже корисний для шкіри. Щоб якомога довше зберегти свою красу і молодість, фахівці рекомендують лягати спати до півночі і навіть більше того, найкращий час для сну начитається з 21.00-22.00 і закінчується 4.00-6.00 годинами ранку. А якщо лягати спати після опівночі, то в організмі сповільнюється вироблення меланіну (фермент краси і молодості, який захищає шкіру від ультрафіолетових променів). Ця речовина не виробляється, а значить, шкіра не оновлюється, не відновлюється і не захищена, що призводить до її передчасного старіння.
Бережіть себе, пам'ятайте про повноцінний денному і нічному відпочинку і ваша молодість, і краса буде служити вам вірою і правдою довгі роки.