Нескладно здогадатися, що вечірній макіяж набагато яскравіше і соковитою денного. Він, насамперед, розрахований на те, щоб ваші очі і губи виглядали максимально виразно. Неважливо, який спосіб ви виберете для себе, головне "приміряти" вечірній макіяж до зачіски і поряд, оскільки вони повинні між собою ідеально поєднуватися.
Отже, почнемо. Для такого макіяжу найкраще підібрати чорні, бронзові, золоті, сірі або коричневі тіні, тому як ці кольори максимально вигідно підкреслять виразність очей. Тіні наносяться пальцями або аплікатором на рухому повіку, після чого розтушовують. Нижню повіку можна виразити рідким підведенням або м'яким олівцем. Використовуючи олівець, майте на увазі, що лінію потрібно зробити такою, що б не виглядала дуже тонкою або дуже товстою.
Олівець чорного кольору - річ важлива і потрібна, але тільки за умови, що ви володарка темних кольорів волосся. А блондинкам краще використовувати олівці світло-коричневих відтінків, тому як чорний виглядатиме дуже зухвало. Що стосується туші, то всім без винятку дівчатам для вечірнього макіяжу потрібно використовувати туш чорного кольору. Нанесення туші починається з коренів вій, за якими пензликом потрібно провести кілька разів, а вже потім все розтягнути до кінчиків.


При бажанні ще більше висловити очі, можна куточки прикрасити тінями золотого кольору. Такий макіяж воліє західна зірка Пенелопа Круз.
Для виходу в світ або будь-якого святкового заходу підійде наступний вид макіяжу. Для його ідеального нанесення для початку потрібно трохи потренуватися. Починається такий макіяж з чорного або коричневого олівця. Їм підводяться обидва століття. Лінія повинна бути товстою і розташовуватися у вій. Після чого, жорсткої пензлем рівномірно растушевивается отримана лінія.
Далі підберіть для себе три види тіней, які між собою будуть ідеально поєднуватися. Все починається з тіней світлих відтінків, які наносяться на рухому повіку аж до брів. Після цього, другий колір наноситься так само на рухому повіку, а тертя, найтемніший - в куточки очей. Для тожественних подій найкраще підібрати тіні насичених кольорів з блискітками. Але якщо є необхідність зробити святковий макіяж днем, то використовуйте світло-сірі, бежеві й коричневі тіні, оскільки вони найкращим чином виглядають при денному освітленні. Даний вид макіяжу воліє Камерон Діаз.