Володаркою ідеального манікюру мріє бути кожна представниця прекрасної статі. Що може бути прекрасніше здорових і красивих нігтів? Тільки їх наявність. Але часто нігті бувають ламкими, і доводиться витрачати багато часу і зусиль, щоб відростити довге, красиві кігтики. Сьогодні ця проблема вирішується всього одним походом в салон краси, де досвідчений майстер за годину півтора зробить вас володаркою міцних, рівних, красивих нігтів. Такі ногтікі можна покривати лаками різних кольорів. А можна обійтися і без лаків, зробивши французький манікюр або вибрати будь-який інший малюнок, із запропонованих майстром.
Що слід зробити перед першим походом до майстра?
Розбираючи це питання, правильніше буде звернути увагу на те, чого не варто робити перед відвідуванням манікюрного салону.
Отже, не варто шліфувати, підпилювати нігті, відводити або обрізати кутикули. Тому як при сушінні нігтьових платин ультрафіолетовою лампою ви будите відчувати певний дискомфорт, печіння. Приблизно за день до приходу до майстра не наносите на кисті і нігті крему, маски та інші косметичні препарати. Оскільки всі ці кошти залишають після себе масляну плівку, яка важко змивається, внаслідок чого манікюр може вийти не ідеальним.
При першому нарощуванні гелевих або акрилових нігтів краще всього вибрати нігті середньої довжини.


Оскільки з такою довжиною буде легше займатися домашніми справами і звикати до їх довжини. А вже при поході на корекцію, яка, до речі, робиться не більше одного разу на три тижні, ви зрозумієте, чи варто робити кігтиками ще довший або для того, щоб відчувати себе володаркою шикарного манікюру досить і невеликих нігтів.
У наші дні нарощування нігтьової платини стало самої справжньою паличкою-виручалочкою для сучасних дівчат, у яких немає достатньо часу на відрощування і догляд за своїми нігтями.
Догляд за нарощеними нігтями
Перші дві-три години після нарощування нігтів не варто мити рук і вже тим більше наносити на них крем. Оскільки в цей час полімерне покриття легко ушкоджується. Також не забувайте про використання гумових рукавичок, коли займаєтеся домашніми справами. Обробляти штучні нігтьові пластини краще картонними або скляними пилочками. А про металевих краще забути, оскільки вони можуть спровокувати розшарування пластин.
Перед нанесенням на нігті кольорових лаків для початку краще скористатися безбарвною основою. Так, як кольоровий пігмент, який міститься в лаках, може увібрати в пластину. Також не забувайте щодня покривати нігті прозорим лаком. Це забезпечить презентабельний зовнішній вигляд манікюру.