Жінки різного віку незмінно прагнуть до молодості, краси і чарівності. Різні косметичні засоби, які сьогодні представлені у великій кількості і широкому асортименті, допомагають представницям прекрасної половини людства виглядати свіжо, ефектно і молодо.
Виробники косметики підрозділяють її на кілька вікових категорій. Давайте разом розберемо, в якому віці варто користуватися тим чи іншим косметичним засобом.
Юна шкіра до 20 років
Шкіра даної вікової категорії дуже швидко відновлюється і має здатність - адаптація до нових умов. Дівчата в цьому віці найчастіше не замислюються про появу зморшок або інших вікових змін. 15-20 літні красуні більше турбуються про появу різних подразнень на шкірі, таких як вугрі, чорні крапки або самі тривіальні "поцілунки сонця" (веснянки). Для цієї вікової категорії ідеально підходить лікувальна без вмісту спирту косметика. У цьому віці обов'язкові до використання косметичні препарати, здатні захистити шкіру від ультрафіолету. Всі ці засоби підбираються при обліку типу шкіри, а також її кольору. Так, наприклад, чим світліше шкіра обличчя, тим з більшим захисним коефіцієнтом слід купувати косметику.
Молода шкіра від 20 до 30 років
Для даної вікової категорії основне завдання полягає у звуженні пір, очищенні і зволоженні. У цьому віці найкраще купувати косметичні препарати до складу яких входять: сірка, алантоін, вітаміни Е і В5, пантенол, бисаболол, цинк і саліцилова кислота.


Крім того, в цьому віці відмінний благотворний ефект надають екстракти лікарських рослин.
25 і далі.
У цьому віці у шкіри почався процес - втрата вологи. Втрата вологи обумовлена використанням очищувальних хімічних, миючих та пральних засобів, а також косметики, яка призначена для глибокого очищення. У зв'язку з цим, косметичні препарати слід підбирати ті, які "працюють" над зволоженням шкіри.
Зріла шкіра після 40 років
В даній віковій категорії шкіра більше схильна до появи зморшок. Це пов'язано з тим, що з віком знижується процес регенерації клітин. У цьому віці, як ні в якому іншому стає зрозуміле, наскільки якісний і своєчасний догляд ваша шкіра отримувала в попередні роки.
Підбираючи косметичні засоби, особливу увагу слід приділити загальному стану організму і шкірі. Косметика одночасно має бути ефективною і щадною. Основне завдання косметичних засобів полягає в підвищенні пружності, вирівнюванні контуру обличчя, збільшенню еластичності, ліфтинг, розпрасовування зморшок і усунення вікової пігментації.
Підбираючи для своєї шкіри ту чи іншу косметику не забувайте звертати увагу на її термін придатності. Оскільки найдорожчий крем, після закінчення терміну придатності, починає працювати проти вас, не кажучи вже про те, що ніякої користі від нього чекати, не доводиться. Не шкодуйте наявні у вас косметичні засоби, термін придатності яких підійшов до завершення, тут же з ними розлучайтеся.