Багато дівчат мріють про красиві, здорових, блискучих волоссі насиченого відтінку. Фарби для волосся навіть самі щадні, звичайно ж, можуть подарувати красу і блиск вашому волоссю, але здоров'я вони навряд чи їм додадуть. Адже в будь-яких фарбах є хімічні добавки, які надають своє згубний вплив, як на саму структуру волосся, так і на шкіру голови. Що ж робити в такому випадку, як же домогтися здоров'я і краси волосся з найменшими втратами у всіх сенсах цього слова?
Відповідь проста і очевидна - гарне волосся з приємним відтінком може подарувати хна, яка не тільки зміцнює волосся, але ще й допомагає позбутися лупи.
Для того щоб пофарбувати волосся хною потрібно насипати її в чашку і залити гарячою водою, при цьому температура води повинна бути не менше 90 ° С. Хну слід постійно перемішувати для отримання однорідної густої кашки, що нагадує по консистенції густу сметану. Перед нанесенням хни на шкіру голови і волосся, волосся потрібно помити звичним шампунем. Отримана кашка наноситься, як звичайна фарба для волосся, але при дотриманні однієї умови, хну потрібно наносити дуже швидко, щоб вона не встигла охолонути.
Після чого, волосся закутуються в звичайний поліетиленовий пакет і зверху покриваються рушником, якого не шкода, оскільки плями, що потрапили на нього, практично не відпираються. Що стосується часу витримки хни, то воно безпосередньо залежить від структури волосся, бажаного відтінку, а також вашого базового кольору волосся.
Наприклад, якщо у вас волосся світлих відтінків, для отримання рудого відтінку вистачить 7-12 хв, темним волоссям потрібно 35 -45 хв, а чорним не менше 2 годин.
Також не страшно, якщо ви залишите хну на волоссі на всю ніч. Представниці прекрасної половини людства, практикує це, кажуть, що колір волосся стає більш насиченим і інтенсивним.Коли прийде час змити хну з волосся це можна зробити звичайною водою без використання миючих засобів, оскільки волосся перед даною своєрідною фарбуванням ми вже помили. Зверніть увагу на той факт, що справжнє світло хни проявиться лише через 2-3 дні. Особливо він добре помітний після впливу сонячних променів. Тому відвідайте пляж або сходіть в солярій і це дозволить вашому волоссю заграти більш цікавим відтінками.
Також якщо перед нанесенням хни на волосся в неї додати меленої гвоздики (10/1, де 10 - хна, 1- гвоздика), то відтінок вийдуть яскравішим. А для всіх бажаючих стати володаркою приємного бронзового кольору волосся, потрібно 2-ве частини хни змішати з 1-ою частиною басми.
Плюси при фарбуванні волосся хною:
• Зникає лупа.
• Припиняється випадання волосся, і вони стають міцнішими.
• Відмінно закрашуються сиве волосся.
• Волосся стає красивими з насиченим кольором.
• Алергії чекати не доводиться, оскільки басма і хна повністю нешкідливі.
• Забарвлення тримається на волоссі досить тривалий час, як мінімум в два рази довше звичайних фарб для волосся.
Мінуси при фарбуванні волосся хною:
• Безперечно, хна є чудовим природним барвником і чудовою маскою, як для шкіри голови, так і для волосся. Але варто запам'ятати, що пофарбувати волосся хімічної фарбою ви зможете тільки після того, як повністю відросте волосся, пофарбоване хною.
• Через кілька місяців після фарбування хною, волосся можуть придбати синьо-фіолетовий або червонуватий відтінок, а щоб цього уникнути періодично варто їх підфарбовувати.
• Басму одну не варто наносити на волосся, тільки виключно в поєднання з хною! Оскільки басма в чистому вигляді може забарвити ваше волосся в "приємний" зелений відтінок.