Багато дівчат мріють стати володаркою красивих локонів, але не у кожної виходить це зробити самостійно. А кожен раз вирушати за локонами в салон краси, ні то часу, то бажання. Але сьогодні дуже легко зробити красиві локони самостійно, т. Е. Не користуючись послугами професіоналів. Для створення локонів вам будуть потрібні лише спеціальні інструменти і невеликий запас знань.
Перш ніж перетворити свої прямі, а може і не дуже пряме волосся в красиві локони, їх потрібно підготувати. Волосся потрібно добре промити з використанням тільки шампуню, ніякі додаткові засоби, такі як кондиціонер або ополіскувач в даному випадку не потрібні.
Чисте волосся не можна витирати рушником, оскільки це призведе до того, що вони будуть в усі сторони стирчати, та й до того ж заплутаються. Фен так само відкладіть в сторону (він нам буде потрібно трохи пізніше). Просто промокніть волосся теплим рушником, і залишитися висихати самостійно.
Голлівудські локони або локони для довгого волосся
Для цієї зачіски потрібно плойка, діаметр, якої дорівнює 19-ти мм. Відокремлюємо широку пасмо волосся і накручуємо її на прогріту плойку, але спочатку відступаємо від підстави волосся на 4-5 см.


Пасмо прогріваємо протягом 2-2,5 хв., Головне тут не перетримати, щоб не спалити волосся. В даному випадку секрет полягає в тому, що поки пасмо ще тепла її слід прочесати щіткою і зафіксувати лаком, щоб локони якомога довше не втрачали своєї форми. В результаті ви стаєте володаркою красивих маленьких локонів.
Великі локони
Для отримання великих локонів будуть потрібні великі щипці. Пасма слід накручувати по напрямку від обличчя. Пасма, так само як і в першому випадку накручуються, відступивши від основи волосся, і прогріваються не більше 3-х хвилин, після чого вийшла хвилю слід розібрати пальцями на невеликі локони і побризкати лаком для волосся.
Локони для середньої довжини волосся, створені за допомогою прасування
Берете пасмо волосся і накручуєте її від особи, після чого добре прогріваєте. Далі слід пальцями рук розвіяти волосся, але при цьому постаратися зберегти отриману хвилю. Для збереження форми локонів потрібно знову скористатися лаком, а потім, озброївшись феном з насадкою дифузор просушити всю вийшла зачіску.