Багато дівчат мріють про красиві довгому волоссі, але не всі є щасливими власниками таких волосся. Але сьогодні, завдяки такій послузі, як нарощування, ця проблема вже зовсім не проблема.
Отже, в чому ж полягає процедура нарощування волосся?
В останні кілька років процедура нарощування стала дуже популярною і відповідно в салонах краси вона користується чималим попитом. Оскільки вона стала дуже популярною, з'явилося деяка кількість способів нарощування. Саме основне в цьому процедурі полягає в тому, що до наявних волоссю різними методами додають пасма волосся. Як правило, додаткові пасма довше природних волосся, виходить, що за рахунок них збільшується довжина, а також об'єм волосся.
Методи нарощування волосся
Як ми вже говорили вище, існує безліч способів нарощування волосся, але всі вони умовно діляться на два види: холодний спосіб і гарячий. Давайте розглянемо кожен з цих способів більш докладно.
Холодний спосіб нарощування волосся
Цей спосіб називають ще стрічковим способом - сьогодні він один з найбільш полярних. Головна особливість даного методу полягає в тому, що в процесі нарощування додаткових локонів майстер не вдається до термічній обробці. Стрічковий метод базується на особливій клеїться стрічці. На цій стрічці є кілька пасм волосся, які приклеюють до рідного волосся. Подібні стрічки продаються як окремі стрічки або з уже наклеєними волоссям. У першому випадку можна придбати окремі пасма волосся, зробити мікс з різнокольорових пасом.


А в другому випадку, також пропонується величезний вибір волосся різної довжини, відтінку і якості.
Коли стрічка готова, потрібно взяти пасмо волосся, яка в точності відповідає ширині стрічці і знизу приклеїти стрічку з пасмами. Причому клеїться сторона повинна бути повернута вгору. Після чого, рідні волосся приживаються до стрічки і приклеюються. Далі потрібно приклеїти верхню стрічку, на якій власне і розташовані нарощене волосся. У результаті виходить, що пасмо рідних волосся зверху і знизу обклеюється додатковими пасмами.
Гарячий спосіб нарощування волосся
Цей спосіб назвали гарячим, оскільки нарощування волосся здійснюється капсульної методом. При капсульному способі нарощувані локони припаиваются майже біля самої основи рідних волосся. Це стає можливими за допомогою особливих щипців, притиски яких нагріваються до дуже високої температури.
Нарощувані волосся прикладаються знизу рідних, і припаиваются палаючими щипцями. Після припаювання слід провести загладжування, завдяки якому зміцнюється з'єднання. Дана процедура здійснюється знову за допомогою щипців. Даний метод нарощування волосся дуже довгий, часом може зайняти до 4-х ч.
Зняти нарощене волосся можна за допомогою особливого засобу. Це засіб наносять на місця з'єднань і за допомогою щипців капсула розколюється.
Наростити волосся можна як у салоні краси, так і вдома. Але де б ви не займалися даною процедурою, здійснювати її повинен досвідчений майстер.