Вчені уми вже давно оцінили всі позитивні якості косметичних препаратів, створених з використанням різних фруктів і ягід. Адже фрукти та ягоди дивним чином омолоджують наш організм не тільки всередині, а й зовні. Багато видів фруктів можна використовувати в сирому вигляді для різних масок і відмінний ефект не змусить себе чекати. У косметології використовуються витяги з екстрактів всіляких рослин, у тому числі фруктів і ягід, що допомагає зберегти красу і молодість на довгі роки.
Представляємо вашій увазі кілька видів фруктів і ягід, використовуваних при виробництві косметичних препаратів:
Полуниця
Екстракт, отриманий із ягід полуниці, сприяє звуженню пор. У полуниці міститься мідь, яка стимулює вироблення колагену, завдяки чому шкіра залишається пружною. А полуничний пілінг чудово оновлює шкіру, завдяки тому, що в цій ягоді міститься саліцилова кислота.
Виноград
Виноградні ягоди з давніх часів використовуються в косметичних засобах. Виноград володіє такими властивостями, як пом'якшення і зволоження. В косметичні препарати додають не тільки ягоди, але ще і гілки з кісточками. Кісточки використовуються для приготування скрабів, призначених для жирного типу шкіри. Виноградні гілки, додані в крем для шкіри, сприяють тому, що шкіра набуває підвищену стійкість проти негативного впливу навколишнього середовища. Крім усього іншого, в цих ягодах є речовини, що стимулюють вироблення меланіну, що сприяє запобіганню появі пігментації шкіри обличчя.Аґрус
У цій ягоді містяться у великій кількості органічні речовини, кальцій, калій, глюкоза, фосфор, залізо, вітаміни і мінеральні елементи. Всі ці складові сприяють оновленню клітин. Маски, приготовані з використанням соку агрусу, ідеально підходять для всіх типів шкіри.
Груша
У цьому фрукті містяться різні вітаміни, протеїни, каротин, вуглеводи і такі мікроелементи, як мідь, йод і цинк. Якщо з грушевого соку зробити маску, то шкіра стане еластичною, гладкою і звузяться пори.
Малина
У косметології ця ягода отримала, мабуть, найбільше застосування. Оскільки практично всі брендові виробники різних косметичних препаратів використовують малинові кісточки. Також екстракти цієї ягоди з великим успіхом застосовуються при виробництві мила і гелів для душу.
Кавун
Екстракт цієї ягоди використовується в косметології при виробництві препаратів для сухої і чутливої шкіри. Кавуновий сік відмінно зволожує і живить шкіру обличчя. Увядшую шкіру кавун тонізує і вирівнює її колір. Дану ягоду можна використовувати і в сирому вигляді. Для цього варто "озброїться" серветкою, просочити її соком кавуна і покласти на обличчя. Через 20 хв. серветка забирається, а шкіра отримує відмінне харчування і зволоження.