Напевно, багатьом представницям прекрасної статі відомо, що таке галіфе на стегнах. З цією проблемною зоною багато жінок не втомлюються боротися. А ви замислювалися, як швидко і без проблем позбавиться від цього галіфе? Якщо так, то пропонуємо ознайомитися з вправами, які доступні кожній.
Перша вправа
Щоб позбутися галіфе на стегнах потрібно зробити наступне: сісти на підлогу, ноги зігнути в колінному суглобі. Руки володіємо з боків і впираємося ними в підлогу. Праву ногу кладемо на підлогу, не розгинаючи в колінному суглобі, цю вправу повторюємо 15-20 разів. Це ж дію повторюємо для лівої ноги. Завдяки цій вправі розігрівається сідничний зона, а також масажується зона галіфе на ногах.
Друга вправа
Ця вправа також проводиться сидячи на підлозі. Витягаємо перед собою ноги, а в цей час руки схрещені на грудях або ж їх можна зігнути в ліктях і розташувати з боків від себе. Після чого, намагаємося пересуватися на сідницях 10 разів вперед і 10 назад. Під час вправи стежте за тим, щоб ноги залишалися прямими. Потрібно зробити, як мінімум п'ять підходів.
Третя вправа
Лягаємо на правий бік, голову розташовуємо на витягнутій вгору руці. Ноги тримаємо прямо. Спочатку починаємо піднімати ліву ногу під кутом 45 °, таким чином, щоб ногою намалювати 15-20 кіл. Те ж саме перевернувшись на інший бік, проробити з правою ногою.
Четверта вправа
Ця вправа починається з того, що потрібно прилягти на підлогу і повернуться на правий бік, опорою служить правий лікоть.


Ноги зігніть в колінах і розумійте ліву ногу на 45 °, напружте ліву сідницю і на себе потягніть носочек. Перед правим коліном спробуйте лівим дотягнуться до підлоги, а потім за правим коліном. Потрібно зробити по 3 підходи по 30 разів для лівої і правої ноги.
П'ята вправа
Це теж одне з важливих вправ для видалення галіфе на стегнах. Для виконання даної вправи потрібен стілець із спинкою. Встаньте біля неї, напружте сідниці і розправте спину. У бік спочатку відводимо одне ногу, а потім другу. Потрібно зробити по 7-10 підходів для кожної ноги.
Шосте вправу
Це одне з найбільш ефективних вправ для зменшення галіфе. Для його виконання слід лягти на край ліжка або дивана. Далі праву ногу піднімаємо вгору, після чого, намагаємося опустити її вниз до підлоги. Те ж саме потрібно зробити з правою ногою. Вправа робиться по 25-30 разів для кожної ноги в три підходи.
Зрозуміло, кращого результату можна досягти при комплексному підході. Тому поєднуйте вправи з масажем проблемної зони. Для чого потрібно взяти на озброєння жорстку рукавицю, спеціальний масажний ролик або щітку. Масаж можна виконувати зі спеціальними жиросжигающими і антицеллюлитними засобами, так і просто під водою в душі. Головне щоб в процесі масажу ваша шкіра відчувала вплив. Вона повинна добре розігрітися і почервоніти.
Якщо всі ці рекомендації дотримуватися в повному обсязі, то скоро від вашої проблеми не залишиться сліду!