У професіоналів чарівним чином, виходить, приховувати всі недоліки. Вони можуть навіть впоратися з макіяжем для навислого століття, а адже такий макіяж виконується, з дотриманням особливих правил. Причому у них чудесним чином виходить ні в чому не обмежувати власниць подібних повік, які можуть сміливо використовувати самі різні образи і відтінки. Головне тут - строго слідувати основним принципам, а в усьому іншому можна і пофантазувати.
Які дії є обов'язковими при створенні макіяжу для навислого століття?
Отже, перше, на що потрібно звернути увагу, так це на те, що очі при накладанні макіяжу потрібно залишати відкритими. Закриті очі - це найбільша помилка, навіть маючи великий досвід в макіяжі очей, їх потрібно залишати хоча б трошки прочиненими.
Друге правило - на рухому повіку не варто наносити занадто темні тіні. Це дуже важливо, темні тіні можна залишити для області, розташованої трохи вище рухомого століття, а його краще висвітлити.
Також пам'ятайте, що при коригуванні брів спробуйте зробити їх трохи вище. Брови потрібно зробити якомога більше акуратними і тоненькими, це створить ілюзію свіжого, розкритого погляду. Часом досить професійно коригування брів, щоб позбутися такої проблеми, як нависло повіку.
Четверте правило - на повіку потрібно спочатку нанести базу для тіней. В якості бази може виступати спеціально призначене для подібних цілей засіб. Досить часто, професіонали використовують просто матові світлих відтінків тіні, які підходять по щільності або просто пудру.


Однак тут слід врахувати той факт, що такі коштів слід підбирати з великою ретельністю, оскільки не кожне з них підходить в якості основи. У даному випадку ідеальним варіантом стане спеціальний продукт, з найменуванням якого можна познайомитися в магазинах косметики або в аптеках. Цей продукт наносять на нерухоме і рухоме віко.
П'яте правило, яким не слід нехтувати. Під брови в обов'язковому порядку наносяться світлі тіні, можна щоб вони були матовими або трохи блискучі, але не перламутрові. Головна наша мета полягає у візуальному збільшенні віддалі від очей до брів! Про це ні на секунду не варто забувати.
Далі підійшла черга темних і світлих тіней. Світлі тіні потрібно нанести на внутрішній кут ока, середню частину рухомого століття, а також трохи захопити нерухомого.
І останній крок - нанесення темного коригуючого кольору. Він наноситься трохи вище нижньої лінії складки століття, але не сильно прагнути вгору. Темний колір в даному випадку є якимось "плямою", яке вигідно підкреслює світлі тони і завдяки цьому візуально збільшує відстань між оком і бровою.
Також для навислих повік можна користуватися м'яким олівцем. З відкритими очима потрібно намалювати на нерухомому столітті складку, в тому місці, де б ви хотіли, щоб вона розташовувалася і м'яко розтушувати.
Крім того, пам'ятайте, що підводка для очей - це той продукт, який найрідше підходить до очей з навислими століттями.