Ін'єкція ботокса - це те, що в наш час здатне впоратися з такою проблемою, як мімічні зморшки. Найчастіше, до цього методу боротьби зі зморшками вдаються представниці слабкої статі, а й чоловіки так само не відмовляються позбутися пари трійки зморшок. Оскільки не всім чоловікам хочеться виглядати дідком поряд з красунею дружиною.
У чому ж полягають особливості таких ін'єкцій?
Даний засіб вводять під шкіру саме в ті зони, які вважаються "проблемними". Косметолог, який зацікавлений в широкій клієнтській базі, неодмінно попереджає своїх пацієнтів про те, що за кілька днів до процедури не слід займатися спортом і приймати будь-яких лікарських препаратів, також після введення ботокса спорт протипоказаний в перші 2-3 тижні.
Щоб домогтися кращого результату після уколів, слід періодично масажувати місця уколів. Якщо ви турбуєтеся з приводу того, наскільки довго зберегтися ефект розгладженими зморшок, то це цілком і повністю залежить від вас самих. Головне в даному випадку в повній мірі дотримуватися рекомендацій лікаря, і тоді ви збережете помолоділий вид приблизно пів року. Не варто засмучуватися з приводу того, що користуватися ботоксом доведеться кожні шість місяців, адже через це проходять всі.
Щоб не стати жертвою побічного ефекту необхідно вивчити мінуси при проходженні цієї процедури, які можуть стати причиною того, що ви відмовитеся від омолодження.


Насамперед, потрібно докладно розпитати доктора, про те, чого вам слід побоюватися, перед введенням ботокса.
Позитивні сторони ін'єкцій ботокса
В даний час ботокс - це практично єдиний засіб, за допомогою якого можна на час забути про наявність мімічних зморшок. Повірте, для кожної жінки це має величезне значення. Ботокс не тільки усуває наявні зморшки, але ще і запобігає появі нових протягом 6-12 місяців.
Негативні сторони ін'єкцій ботокса
Оскільки при введення цього препарату м'язи сильно розслабляються і в зв'язку з цим деякі емоції неможливо відобразити на обличчі. З одного боку це плюс, оскільки ваша шкіра менш схильна до появи нових зморшок, але з іншого боку ваша усмішка для оточуючих може виглядати дещо неприродною.
Крім того, ще одним значним мінусом є те, що ін'єкції даного препарату мають віковими обмеженнями. Так, наприклад, вводячи ботокс при появі перших невеликих зморшок, ви ризикуєте заробити психічний розлад.
У будь-якому випадку вирішувати тільки вам, варто чи ні покращувати свою зовнішність за допомогою ботокса, але пам'ятайте, щоб ви не робили для себе або свого здоров'я , воно має йти тільки на користь.