Жіноча краса без доглянутості буде неповною. Для багатьох жінок комплімент "яка доглянута" дуже часто значить більше, ніж комплемент "яка гарна". Чоловіки, побачивши доглянуту жінку, думають, що вона акуратна і стильна. У свою чергу розумні жінки знають собі ціну і завжди про себе подбають.
У бізнесі зовнішність жінки грає не останню роль - в наші дні бізнес-леді зобов'язана виглядати акуратною і доглянутою. Доглянутість жінки в бізнесі говорить про те, що вона вміє правильно організувати своє дозвілля і робочий час. Фахівці зі світу моди і краси виділили основні ознаки доглянутої жінки, давайте, і ми з вами з ними познайомимося.
• Кожа. Сяюча і чиста шкіра незмінно випромінює здоров'я. Щоб надовго зберегти здорову шкіру потрібно правильний догляд. В основі відходу лежить зволоження, очищення та харчування. Також важливо для макіяжу використовувати правильну косметику. Якщо косметичні засоби будуть підібрані правильно, то вам не доведеться затрачати багато часів на нанесення денного або вечірнього макіяжу, а також маскування недоліків. Правильний догляд за шкірою - це невід'ємна частина догляду за собою.
• Макіяж. Макіяж не тільки повинен підходити за типом шкіри, але і бути доречним в кожній окремій ситуації. Ні для кого не секрет, що природний макіяж у всіх ситуаціях виглядає доречним. При нанесенні макіяжу дуже важливо брати до уваги цветотип особи. Є ще одна важлива правило при нанесенні макіяжу - акцент слід робити або на очі або на губи, а якщо зробити акцент і на губи і на очі, то макіяж буде виглядати вульгарним.
• Волосся. Красиві, доглянуті волосся у всі часи були предметом жіночої гордості.


Для збереження красивого і здорового волосся потрібно слідували лише двом головним правилам: якісно доглядати за волоссям і правильно підібрати стрижку. Також не забувайте, що волосся завжди повинні бути чистими, а зачіска акуратною.
• Зачіска. Красива і акуратна зачіска не обов'язково має бути помітною або складною, вона може бути найпростішою. Головною тут, щоб зачіска підходила жінці. До речі, рівні волосся або блискучі м'які волосся в будь-яких ситуаціях виглядають красиво.
• Брови. Форму брів слід підбирати, враховуючи форму обличчя. Для збереження ідеальної форми, потрібно як мінімум двічі на тиждень коригувати брови. Запущені і неохайні брови відразу кидаються в очі. І, погодьтеся, що подібні брови не йдуть ні одній представниці прекрасної статі.
• Руки. Для доглянутого зовнішнього вигляду рук досить ніжної шкіри і гарного манікюру. Необов'язково нігтьові платини покривати лаком для нігтів. Для красивих нігтів досить надати їм красиву форму. Також дуже красиво виглядає акуратний манікюр. Стан шкіри кистей той же має велике значення. Тут дуже тонка шкіра, тому вона дуже вразлива. Для збереження ніжної шкіри рук потрібно хоча б один раз на тиждень робити ванночки для рук. У даному догляді руки особливо потребують зимовий час.
• Засмага. У всі часи засмагла шкіра асоціювалася з доглянутістю і здоров'ям. Легкий засмага не тільки покращує зовнішній вигляд шкіри, але і робить менш помітними нерівності і недоліки на шкірі. Але все ж не варто занадто захоплюватися засмагою, оскільки він є одними з факторів раннього старіння шкіри.