Цікаво, які насправді найкрасивіші ноги? Цим питанням нерідко задаються тисячі сотень жінок всього світу. І якщо прислухатися до думки цих самих жінок, і різних рейтингів краси, то стає зрозуміло, що краса ніг полягає не в їх довжині. Довгі ноги, безсумнівно, привертають увагу, але такі ноги не завжди хороші. Більшість красунь впевнені, що найкрасивішими ногами можуть бути ноги пропорційні і гармонійні: чи не дуже довгі, і не занадто короткі, що не надмірно товсті і не болісно худі.
Сьогодні виділяють три типу додавання: нормальний, астенічний і гиперстенический. комплімент "найкрасивіші ноги може отримати навіть ширококоста дівчина з пропорційними і рівними ногами, хоча такі ноги можуть здаватися більш товстими, якщо їх порівнювати з тонкими і витонченими кінцівками дівчини-астенічкі.
Яким же чином визначається ідеальна довжина ніг?
Для початку слід виміряти окружність зап'ястя. За умови, що окружність вашого зап'ястя дорівнює 16-18,5 см., то тип складання вважається нормальним, якщо більше, то гиперстенический, а менше - астенічний. Довжина ніг, яка виміряна від підлоги до кінця тазостегнової кістки (практично до талії) для жінок нормальної статури повинна становити половину зростання плюс 5-7 см.


Гиперстеники повинні додати 2-4 см, а астеники відняти 6-8 см. Також тут потрібно зазначити, що отримана довжина ніг, буде не такою, яка наскільки цінується на подіумах, а більш гармонійним.
Ідеальна форма красивих ніг
Ніхто не стане сперечатися з тим, що красиві жіночі ноги не можуть бути занадто рельєфними і м'язистими. Коліна не повинні виступати в випрямленій положенні, на стегнах не повинні бути присутніми "вуха", а цілісне обрис ніг має бути плавним. В цілому коліна повинні бути помірними і як можна більш непомітними. Крім цього, ноги не буде прикрашати зайва худоба або зайвий жир. Вони, насамперед, повинні бути прямими: спробуйте накреслити пряму лінію від стегна до стопи. Якщо у вас вийшло провести рівно від стегна до коліна, а потім до стопи, то ноги прямі. Проте не потрібно турбуватися, якщо ваші кінцівки не повною мірою відповідають представленим ідеалам. Завжди пам'ятайте, що всього лише 40 відсотків краси - це те, що нам подарувала природа, а що залишилися 60 відсотків - це вміння подати себе.