Для кожної дівчини весілля - це подія, до якої вона готуються ще з садка. У зв'язку з цим кожна наречена, прагнути в день "ікс" бути як мінімум принцесою. І для перевтілення в принцесу потрібно не тільки розкішний наряд нареченої, відповідний макіяж, але ще й зачіска. Створити відповідний варіант для такого урочистого події допоможуть гарячі інструменти, в числі яких плойка, утюжек і термобігуді. Також не варто залишати в стороні різні аксесуари і накладне волосся.
Створити неповторну весільну зачіску, яка ідеально підійде до весільного вбрання, і зберегтися до кінця святкування, можна за допомогою рук професіоналів. Оскільки вони для цього мають всі необхідні матеріали та інструменти, в тому числі тематичні прикраси, професійний фен, фарби, лаки і т. Д.
Сьогодні не існує універсальних еталонів для весільних зачісок. Вони в собі можуть вдало поєднувати традиційні елементи і нові можливості.
Наприклад, високі зачіски ефектно доповнюються привабливими локонами, всілякими плетіннями і випрасуваними прядками.
Дуже багато залежить від довжини, структури і типу волосся. Адже зачіски, які ідеально підходять для густого волосся, можуть зовсім не підходити для рідкісних. Для підбору ідеальної саме для вас композиції, слід заздалегідь звернутися за консультацією до майстра. Майстер спочатку професійно оцінить ваші волосся, підбере фарбу, плойку та інші деталі, а також зробить пробні зачіски.Мелірування не стане проблемою для створення весільної зачіски. Але тут важливо пам'ятати, що занадто помітні і яскраві пасма не завжди підходять для такого урочистого заходу.
Підбираючи зачіску, в першу чергу, слід брати до уваги овал і форму обличчя. Волосся прибирають назад при дуже широких вилицях. У особи в даному випадку залишають лише кілька пасом. Для довгастого обличчя професіонали рекомендують використовувати різні види челок. Локони і високі зачіски здатні візуально приховати довгий ніс.
Також при створенні зачіски для весілля потрібно брати до уваги і фасон святкового плаття. Так, наприклад, романтичні наряди з воланами, оборками і рюшами, стануть виграшно виглядатиме з локонами і завитками, які можна створити за допомогою сучасної плойки для волосся.
Якщо плаття закрито на шиї, то тут краще буде виглядати волосся, зібране на потилиці, прикрашені стразами, квітами і перлами. Зачіски в стилі "ампір" ідеально підійдуть для вбрання в грецькому стилі. Весільна сукня з глибоким декольте вигідно прикрасять розпущене волосся, потрібної форми яких можна домогтися при використанні професійного фена.
Весільні зачіски, які є творінням рук професіоналів, дуже часто стають унікальними у своєму роді шедеврами перукарського мистецтва. Вони образ нареченої роблять зворушливим і ніжно схвильованим.