Правила нанесення крему на обличчя.
Багато в чому ефективність крему для обличчя залежить від того, наскільки правильно ви його наносите. Адже навіть самий дорогий крем, нанесений нема з дотриманням правил, наприклад, розмазують рухами, призводить до зайвої розтягуванню шкіри. В результаті утворюються нікому не потрібні зморшки.
Крем завжди потрібно наносити на шкіру, яка попередньо очищена. Якщо ж докладно не очистити шкіру, а нанести крем просто на обличчя без косметики, то він закупорить пори, що може призвести до запалення, і як наслідку до утворення прищиків і вугрів. А якщо шкіра добре очищена, то крем проникне в глибші шари, що багаторазово збільшить зволожуючий ефект.
Наступне правило, яке варто дотримувати - крем наноситься строго по масажних лініях. В області очей крем потрібно наносити рухами і обов'язково безіменними пальцями, оскільки вони менше всього рухливі. По верхньому століттю, поплескують руху слід починати від зовнішнього куточка до внутрішнього, а по нижньому навпаки. Також, на думку багатьох фахівців, верхню повіку не потребує кремі, так як це може призвести до потрапляння крему в очі, набряку століття і подразнення. Але якщо вам здається, що в цій області у вас шкіра надто суха, то не нехтуйте спеціальним кремом для повік.Також і на всю іншу область обличчя крем потрібно наносити рухами. Всі рухи намагайтеся робити м'якими і плавними. По можливості не розтягуйте шкіру. Зволожуючи шкіру обличчя не забувайте про зволоження шиї. Оскільки тут шкіра не менше потребує зволоження і живлення. Вранці можна наносити крем на вологу шкіру. Завдяки цьому шкіра більше вбере вологи і довше її збереже, що запобіжить пересушування. А якщо крем розтерти на пальцях, то він розігріється і краще засвоїться. Після того, як крем повністю або частково вбрався, залишки варто промокнути сухою серветкою.
Важливу роль відіграє і зберігання крему. Існує думка, що в кремах зберігається в рази більше корисних властивостей, якщо їх зберігати в холодильнику. Також, щоб не виникало звикання до того чи іншого крему, потрібно хоча б кожні 4-6 місяців міняти крем на новий. Таким чином, ви уникнете звикання шкіри до певних косметичних інгредієнтів крему. Ще важливо хоча б раз на рік повністю міняти всю наявну косметику, т. Е. Зі старою прощатися безповоротно, а нової запасатися.
І остання порада, навесні і влітку шкіра буде вам вдячна за зволожуючі засоби, а восени і навесні їй відмінно подуются живильні креми.