Для представниць прекрасної половини людства шкіра обличчя є однією з найбільш важливим проблем. Адже саме вона першою старіє і видає справжній вік. Щоб зберегти її красу і молодість, потрібно правильний і невпинний догляд. Одним з видів догляду є пілінг.
Що собою являє пілінг?
Пілінг - це популярна косметична послуга. Жоден похід в салон краси не обходиться без проведення цієї процедури. Суть пілінгу полягає у видаленні верхніх шарів шкіри, які являють собою відмерлі клітини. Відмерлий шар шкіри - це перепона для обмінних процесів, яка сприяє закупорки залоз і пір, в результаті чого з'являються сприятливі умови для розвитку бактерій. Внаслідок чого на обличчі з'являється висип, шкіра втрачає свій тонус, стає млявою і має нездоровий вигляд. Пілінг - це підготовчий етап перед проведенням наступних косметологічних процедур.
Зрозуміло особа - це основна область тіла, що потребує у цій процедурі. Що стосується чоловіків, то для них ця проблема вирішується під час регулярного гоління. Оскільки саме в процесі гоління лезо разом зі щетиною видаляє верхній шар відмерлої шкіри. Після гоління шкіра виглядає більш життєвої і молодий, видаляються врослі волосся, відкриваються сальні залози і пори.Пілінг для жінок
Пілінг для жінок - це використання спеціальних косметичних засобів при відвідуванні салонів і в домашніх умовах. У салоні краси можна отримати найбільш правильне проведення цієї процедури. Фахівці-косметологи мають достатньо знань для грамотного проведення пілінгу з використанням необхідних засобів. Також косметологи враховують тип шкіри, оцінюють її стану і приймають рішення про призначення або заборону цієї процедури.
Пілінг в домашніх умовах
Займаючись пілінгом будинку не забувайте про дотримання нижчевикладених правил:
- Сама ніжна шкіра на обличчі в області губ і століття, у зв'язку з цим дані області не повинні піддаватися пилингу;
- Пілінг не варто проводити, коли на обличчі є роздратування або вугрі;
- У літній період користуйтеся сонцезахисним кремом, також після проведення пілінгу оберігайте особа прямим сонячним променям або впливу солярію;
- Пілінг проводите по горизонталі легкими рухами, без різких маніпуляцій, натискання і розтягування шкіри.