Кожній з нас хочеться бути унікальною, неповторною і викликає захват захоплення у оточуючих. Хоча не кожна готова відрізнятися від встановлених громадських стандартів, оскільки часто не уявляє собі, як саме створити свій стиль, який буде комфортним в усіх відношеннях. Давайте разом спробуємо розібрати особливості створення стилю.
Стиль життя
При створенні власного стилю потрібно дотримуватися такі основні правила, як облік своїх професійних інтересів, почуття міри, пропорції фігури, вікові параметри, зовнішність, соціальний стан.
Часто ми стикаємося з такою проблемою, як в гардероб переповнений нарядами, а по суті, одягнути нічого. А відбувається це з тієї простої причини, що не беруться до уваги прості речі. Приміром, якщо жінка в декретній відпустці, то переважно її в її гардероб повинна входити спортивна або зручний одяг, а не романтичні сукні або ділові костюми. Зрозуміло, і романтичному сукні має бути відведено місце в гардеробі, але він не повинен бути заповнений такими нарядами до відмови.
З вищесказаного робимо висновок: гардероб визначається вашим стилем і способом життя.
Стильний одяг
Одяг, є найдоступнішим способом вираження особистості, і в цьому немає нічого дивно. Адже, погодьтеся, що завжди хочеться бути стильною, яскравою, помітною, законодавицею мод або ж просто залишатися самою собою.


Завжди приємно бути фігурою на тлі, а не навпаки. І зауважте, це велика праця, яка вимагає постійної до себе уваги.
Модою називають вираз масового бажання бути собою. Але є ще й поняття стиль, яке абсолютно протилежно від поняття мода. Але багато хто про це забувають або просто не знають. Поетом і починаються помилки в роботі над особистим іміджем.
Багато хто впевнений, що якщо вони вибрали модні в цьому сезоні вбрання, то вони вже стильні. Але це не зовсім вірне визначення. А вірно, це володіти вміння знайти баланс між бажанням залишитися собою і загальними модними тенденціями. Якраз в цьому і полягає мистецтво складання власного унікального образу або свого стилю.
Колір в одязі, зачісці і макіяжі
Колір здатний з лялечки зробити метелика і навпаки. Підбираючи для себе колірну гамму не забувайте про власний кольоротипу (літо-осінь-зима-весна). На ті кольори, яким під силу насправді прикрасити ваги природні характеристики.
Для визначення власного цветатіпа можна провести невеликий тест. Змийте з обличчя всю косметику, зберіть волосся, усядьтесь перед дзеркалом і прикладіть до свого обличчя блідо-рожевий і помаранчеві клаптики тканини. Якщо вас більше прикрашає перший варіант, то сміливо підбирайте холодну гаму кольорів - вона вам буде до лиця. А якщо помаранчевий, то ваші кольори теплі.