Нерідко можна зустріти захоплені чоловічі погляди, спрямовані на довгі або не дуже, прямі, рівні волосся зі здоровим блиском. При цьому представники сильної статі наївно думають, що таке волосся у леді від природи і їм абсолютно не потрібен додатковий догляд. Хоча насправді це зовсім не відповідає істині. Оскільки гладкі, ідеально рівні волосся - це результат кропіткої догляду, який стає можливий при використанні прасування для волосся.

При виборі прасуванням професіонали радять звернути увагу на такі характеристики:

Терморегулирование

Приобретая утюжек-вирівнювач обов'язково зверніть увагу на те, щоб на ньому був перемикач режиму температури. Завдяки даній функції можна вибрати оптимальну температуру, яка буде відповідати вашому типу волосся. Інтенсивності тепла дає можливість уникнути пошкодження волосся. При щоденному використанні прасування, стилісти радять розігрівати його не вище 120-130 ° С. А щоб створити зачіску, потрібно розігріти прилад вже до 200 ° С. Випрямляч з металевим покриттям нагрівається за 3-5 хв., А з керамічним - за лічені секунди.

Тип робочої поверхні

Сьогодні ринок професійних приладів для перукарів готовий запропонувати прасування з металевими і керамічними пластинами. Останні є найдорожчими, через те, що у них рівномірна, гладка поверхня, яка швидше нагрівається і легко ковзає по волоссю. Також можна віддати перевагу прасування з тефлоновим покриттям.


Завдяки такому покриттю волосся менше сплутується, не електризується, і при цьому зберігається природна волога волосся. Крім цього, є випрямлячі, поверхня яких має срібні мікрочастинки. Ці прилади надають на волосся антибактеріальну дію.

Ширина нагрівається поверхні

Ширина прасуванням найчастіше зустрічається від 2,5 до 7 см. Чим густіше, кучерявий і Довге волосся, тим у випрямляча має бути ширше нагрівається робоча поверхня. Тонкі і крихкі волосся слід випрямляти неширокими утюжками. Сучасні прилади нерідко постачають кількома насадками. Насадки випускають з різними рельєфами внутрішньої поверхні. Залежно від цих рельєфів волосся можуть прикрашати хвилі з різними малюнками: зірочки, метелики, колечка, сердечка і інші такі ж оригінальні візерунки. Насадки дуже просто замінюються, і для цього не потрібно великих тимчасових витрат.

Знайомимося з процесом випрямлення волосся

1) Необхідно вимити волосся і висушити їх. Після нанести спеціальні засоби для укладання, на яких є позначка для блиску волосся або для розгладження. Також слід нанести на волосся термоактивний спрей або молочко.

2) Підсушіть волосся феном.

3) Основну масу волосся закріпіть на маківці, відокремлюйте невеликі пасма і випрямляйте їх, починаючи від потилиці.

4) Після вирівнювання збризніть волосся біля коріння лаком або спреєм для об'єму, щоб вони виглядали ще більш густішим і об'ємніший.