Кожна представниця прекрасної статі, скільки б їй років насправді не було, мріє виглядати молодше свого паспортного віку. Щоб досягти цієї мети жінки витрачають солідні суми грошових коштів на всілякі косметичні процедури і саму косметику. Хоча можна в даному випадку трохи і заощадити, але за умови, що вам відомі деякі секрети краси і молодості. Ці секрети здатні ваш зовнішній вигляд зробити хоча б на кілька років молодше вашого віку, і при цьому вам не доведеться витрачати багато сил і часу.

Ради представити вашій увазі поради професійних візажистів, які розкажуть, як за допомогою макіяжу виглядати молодше свого віку!

Стаємо молодше за допомогою тону. Деякі представниці прекрасної статі не звертають свого увагу на настільки ефективний косметичний засіб, як рум'яна, вони воліють коректувати колір шкіри за допомогою тональних засобів. Але якщо поверх основи нанести трохи рум'ян, то колір обличчя буде виглядати свіже, а ви в результаті молодше.

Стаємо молодше за допомогою помад і блисків для губ. Щоб губи мали більш молодий і свіжий вигляд, багато жінок користуються стійкими губними помадами. Дані косметичні засоби насправді надають губам привабливості, але можна виглядати ще більш ефектно, якщо поверх стійкої помади нанести блиск.


Завдяки блиску губи знайдуть незрівнянну соковитість, і будуть виглядати більш натурально.

Стаємо молодше за допомогою макіяжу очей. Омолоджуючи своє обличчя за допомогою косметичних засобів не варто обходити увагою очі, які як відомо, є дзеркалом душі. Очі кожної дами просто повинні горіти завзятим і молодим блиском. Щоб досягти такого ефекту слід вибирати тіні пастельних відтінків, наприклад, персикового, кремового. Не варто користуватися надмірно яскравими контурними олівцями для очей, а якщо вже ними скористалися, то робіть це акуратно, занадто товсті неприродні лінії ще нікого не прикрашали. Натуральний макіяж, створений в спокійних, світлих тонах освіжить вас, і, зрозуміло, подарує більш молодий зовнішній вигляд. В даному випадку не буде зайвою і туш для вій, економити на якій не слід.

Стаємо молодше за допомогою зачіски. Волосся не станемо залишати без уваги, оскільки саме їм відведена почесна роль - обрамляти наше обличчя. Складні укладання й зачіски мало кого роблять молодше, зате на це здатна настільки проста зачіска, як "хвостик". Звичайний "хвіст" дуже молодить, і навіть більше того, відкриває обличчя, що привертає більше уваги до губ і очей, про макіяж яких ви подбали.