Засмага, отриманий в солярії, зберігається такий же час, як і загар, отриманий природним шляхом. Але часом у рази зручніше отримувати загар під сонячними променями, лежачи на шезлонгу, ніж тупцювати в солярії протягом декількох виснажливих хвилин в захисних окулярах. Хоча, в той же час дуже багато залежить від інтенсивності й тривалості засмаги.

У цій статті ми вирішили з професійної точки зору розглянути, наскільки корисний засмага в солярії і скільки можна в ньому зіграти.

Відповідаючи на запитання: скільки можна засмагати в солярії? Потрібно відразу відзначити, що в першу чергу все залежить від типу шкіри. Якщо у вас занадто світла шкіра, світло-карі або блакитні очі, то вам рекомендується почати засмага в солярії з 1 хвилинки і тільки за умови, що перед засмагою ви покриєте шкіри захисним кремом або гелем. Даний тип шкіри можна піддавати лампам в солярії не більше трьох разів на тиждень поступово збільшуючи час перебування до 5 хвилин.

Другий тип шкіри зустрічається у людей, чиє тіло вкрите веснянками, волосся у них русяве, а очі світлі. Для такої шкіри дозволяється в солярії в перші рази проводити по 2-4 хв., Потім збільшувати час перебування до 10 хв., Але знову ж таки не більше трьох разів на тиждень.

До третього типу шкіри належать люлі з карими або сірими очима, темним волоссям і жовтуватим відтінком шкіри.


Їм дозволено 3-5 разів на тиждень відвідувати солярій по 7-10 хв. за сеанс.

Четвертий тип шкіри характеризується темним волоссям, смаглявою шкірою і карими очима. Людям з таким типом шкіри не доведеться витрачати багато часу в солярії на загар, оскільки у них і без того смаглява шкіра. Щасливчикам з четвертим типом шкіри в солярії можна проводити по 15-20 хв. за сеанс.

Кілька корисних порад

Перед походом в солярій дівчатам доведеться розлучитися зі своєю "бойової розфарбуванням", тому як ультрафіолет нездатний пройти крізь косметику. Крім цього, можливе виникнення сильної алергічної реакції або навіть опіку. Також в солярії дівчина краще захищати груди від надмірно-інтенсивних ультрафіолетових променів. Слід надіти бюстгальтер з бавовняної тканини. Крім усього іншого, учасник шкіри з татуюваннями потрібно закрити, щоб не спровокувати виникнення алергічної реакції. Також солярій заборонено відвідувати в лінзах, краще залишити їх вдома, а якщо такий варіант неможливий, то візьміть з собою коробочку, в яку ви їх ставите на ніч.

У солярії повинні бути захищені і волосся, на них одягається спеціальна шапочка, яка видається тут же.

Також пам'ятайте, що під час відвідування солярію заборонено пити лікарські препарати, оскільки під дією ультрафіолетових променів може збільшитися їх інтенсивність.