Косметична компанія YvesRocher відома на ринку косметичних брендів вже більше 50 років. Високу популярність вона придбала завдяки тому, що виробляє якісну рослинну косметику. Всі синтетичні складові, особливо консерванти, використовуються компанією в мінімальних дозах і лише у разі, якщо це необхідно для збереження якості продукції.

Ще одним важливим моментом є те, що в косметиці від Іва Роше не міститься інгредієнтів тваринного походження. Лабораторії даної компанії завжди проводять пошук новітніх формул і різних складових рослин, пропонуючи щорічно більше, ніж тридцяти нових компонентів. За весь час свого існування, компанія Ів Роше отримала понад 50 патентів.

Краса від Ів Роше

Косметичні магазини Ів Роше - це не прості торгові точки з продажу косметики. Компанія Yves Roche передумала дотримуватися незвичайної ринкової концепції по продажу косметики, тому магазини, які поширюють косметику від даної компанії, називаються - центрами краси Ів Роше.

На сьогоднішній день, таких центрів налічується більше 1600 по всьому світу, в тому числі, і в Росії. Таких центрів у Москві налічується більше тридцяти. При багатьох таких магазинах функціонують і спеціалізовані салони краси, де виявляються косметичні процедури з використанням косметики та засобів гігієни даної марки.

Косметика компанії Yves Rocher завоювала довіру жінок з усіх країн світу, завдяки високій якості виробленого товару. Всі кошти косметики, які розробляються на основі рослинних комплексів, проходять спеціалізоване тестування в Центрі Досліджень в області косметології.


Даний центр був створений самою компанією в далекому 1977 році.

Офіційний Інтернет-сайт магазину Yves-rocher.ru надає кожному можливість ознайомитися з особливостями косметики, основними інгредієнтами, її асортиментом і відгуками даної продукції. Крім того, тут можна отримати детальну інформацію про секрети догляду за шкірою і стильного макіяжу. За допомогою даного сайту можна оформляти замовлення на косметичну продукцію даної компанії, причому, якщо ви робите солідну покупку на суму, що перевищує півтори тисячі рублів, то її доставка здійснюється безкоштовно.

Секрет вигідних покупок у магазинах "Ів Роше"

Є невеликий секрет, як найбільш вигідно купити таку косметику. Все просто - робити замовлення косметики від "Ів Роше" на офіційному сайті магазина в Росії значно вигідніше, за рахунок того, що можна скористатися промокодом та отримати цінний подарунок або велику знижку, ніж робити придбання у фірмовому магазині оффлайн, де подарунки залежать від того, наскільки якісно виконує свої обов'язки менеджер магазину. Всі поточні промокодом Ів Роше є на цій сторінці сайту PromoSkidka.com.

Сайт PromoSkidka.com являє собою величезний онлайн-каталог промокодом і купонів на знижку , різних акційних пропозицій і розпродажів. Даний сайт дозволяє завжди стежити за потоком знижок, що надходять від Інтернет-магазинів СНД і Росії. Також тут можна знайти промокодом на популярну косметику фірми Ів Роше, онлайн-магазин якої звик радувати своїх клієнтів приємними подарунками постійно.