Сучасна косметологія має в своєму розпорядженні величезним арсеналом засобів і процедур, які дозволять жінці виглядати красиво і молодо. Вони поліпшать не тільки стан особи, але і всієї фігури, зроблять волосся красивим і розкішними. Це дійсно реально.

Де можна зробити обличчя красивим

Косметологія обличчя дозволить позбутися від зморшок і шрамів (особливо після вугрів), зробити тон шкіри рівним, повернути їй колишню пружність. Клініка "Медисса" має висококваліфікованим штатом косметологів, які постійно вдосконалюють свої знання, а також найсучаснішим обладнанням. Таке поєднання ресурсів (лікарі та обладнання) творить чудеса. Величезний досвід в області косметології дозволяє займатися і дослідницькою роботою. У результаті лікарі застосовують як світові методики, так і вдосконалені свої, які відрізняються найбільшою ефективністю. Застосування профілактичних процедур дозволить відстрочити застосування більш серйозних, які використовуються з лікувальною метою. Шкіра обличчя виглядає красивіше і молодше в результаті такого комплексного впливу.

Як позбутися вугрів

Сучасні ідеали краси вимагають ідеально чистою шкіри обличчя. А якщо це не так, якщо на ній є вугри, то що робити? Необхідно відвідати косметолога. Він оцінить тип шкіри, визначить причину, по якій з'являється акне (вугри), а також підбере найбільш ефективний спосіб позбавлення від них. Цей напрямок косметології дуже затребуване в останній час, так як поширеність вугрової хвороби становить 80% серед підлітків.

Якщо не лікувати це патологічний стан, то на шкірі обличчя з'являються шрами, які його спотворюють.


До того ж, вугри завдають величезної психологічний дискомфорт, який призводить до замкнутості людини. Сучасне лікування вугрів засноване на застосуванні елос-технології. Вона полягає у використанні високочастотного випромінювання, яке робить згубний вплив на мікроорганізми, що є причиною появи акне (вони закупорюють сальну залозу і викликають її запалення). Дана методика дуже ефективна і дозволяє добитися стійкого клінічного поліпшення.

Як видалити рубці на шкірі

Поява шрамів на обличчі негативно відбивається на його естетичному сприйнятті, призводить до психологічного дискомфорту. Тому важливо видалити ці шрами. Для видалення неглибоких рубців ідеально підійде лазерне шліфування особи. Вона дозволяє вирівнювати тон шкіри завдяки використанню енергії лазера. Крім цього дана процедура повертає шкірі молодість і пружність, обличчя стає підтягнутим, зморшки розгладжуються, в тому числі і так звані "гусячі лапки". Дізнатися детальніше про видалення рубців в Києві можна в клініці "Медисса".

Для її проведення лікар витрачає 20-40 хвилин. Однак вона вимагає і певного періоду реабілітації, який займає не більше одного тижня. Після цього ваша шкіра перетворюється, і ви виглядаєте на десять років молодше. На місці шрамів не залишається ніяких дефектів, вся шкіра ідеально рівна і чиста.