Різноманіття косметики і косметичних магазинів зробили для жінок покупки необхідних косметичних приладдя цілої епопеєю.

Давайте почнемо розбиратися, що потрібно купити , і як це вибрати. Почнемо з лаку для нігтів. Зараз їх досить багато видів, давайте розберемо кожен окремо.

Лак звичайний. Їм ніготь ви покриваєте як зазвичай в 2 шари (природно, якщо це не чорний або просто темний лак). Це найпопулярніший лак. Його можна купити скрізь.

Лак перламутровий. Відмінно наноситься, має високу стійкість.

Лак-основа. Такі типи лаків використовують для того щоб вирівняти поверхню нігтя. Це як би основа для подальших лаків. Частіше буває безбарвний, але можливі варіанти рожевого відтінку.

Лак швидкосохнучий. Чудово підійде для тих, хто завжди поспішає. Наносити легко, висихає за хвилину, так що задумайтесь, можливо вам варто придбати такий?

Лак з блискітками. Це лак-основа або прозорий лак, в який додають при виготовленні блискітки. Колір блискіток може бути різним, вони надають колірний відтінок всьому лаку.

Лак матовий. Він не блищить так, як звичайний лак, але його перевага в тому, що поверхня нігтя стає оксамитовою. А ще однією перевагою такого типу лаку є те, що він досить швидко сохне.

Лак одношаровий.


Думаю, що вже зрозуміло з назви, що даний лак наносять на поверхню нігтя одним шаром.

Лак зміцнюючий. Використовують такий лак зазвичай після манікюру в якості оздоровчої функції нігтів. Такий лак захищає поверхню нігтя від негативних впливів, які можуть бути в навколишньому середовищі. Такий лак робить нігті більш міцними і твердими.

Лак гіркий. Якщо у вас є звичка гризти нігті, то цей лак створений саме для вас. Він має гіркий, неприємний смак, який допоможе вам позбутися такої звички.

Лак гіпоалергенний. Такий лак продається виключно в аптеках і спеціалізованих магазинах, він не викликає алергічної реакції при нанесенні на поверхню нігтя.

Лак-хамелеон. Такий тип лаку буде змінювати свій колір залежно від того, з якого боку на нього потрапляють сонячні промені. Також існують лаки, які змінюють колір залежно від температурного режиму. Такі лаки називають температурними.

Також виділяють цілу серію лаків залежно від складу: слюдяною, крем-лак та ін.

Для нейл-арту використовують тільки лаки для малювання. Вони мають більш щільну текстуру, але є більш рідкими. З їх допомогою можна намалювати самий неймовірний малюнок.