Краса - велика сила, а красиві, густі і привертають увагу оточуючих волосся - мрія кожної жінки. Шлях до досягнення цієї мрії деколи лежить через процедуру нарощування пасом. Так, дійсно, краса і захват чоловіків в цьому випадку гарантований. Але часто зустрічаються ситуації, коли після зняття нарощених пасом жінка стикається з іншою проблемою: як відновити красу і здоров'я свого волосся?

Саме розгляду даного питання і присвячена наша стаття.

Які негативні наслідки нарощування пасом?

Що ж може статися зі своїм волоссям внаслідок проведення процедури нарощування? До основних негативних наслідків слід віднести наступні:

 • Посилене випадання свого волосся - це може статися через тяжкості нарощених пасом, а також з причини недостатнього догляду за відрослими корінням свого волосся під час носіння нарощених пасом;
 • Підвищена ламкість - погіршення харчування внаслідок неможливості якісного догляду за ними (при носінні нарощених пасом часто заборонені поживні та зміцнюють маски на жировій основі через можливість спадання капсули, що утримує наращенную пасмо). Також це може виникнути в результаті впливу на своє волосся високої температури, при якій штучні пасма кріпляться до волосся;
 • безживного після зняття нарощених пасом також може виникати через погіршення їх харчування, зайвої ваги нарощених пасом. Хімічні речовини, що входять до складу клею при кріпленні нарощених пасом при французькою технологією, також висушують своє волосся і роблять їх більш млявими.

Як же можна відновити волосся після зняття нарощених пасом?
 • Відновлення волосся в домашніх умовах

До основних етапів відновлення здоров'я та краси слід віднести наступні:

1. В першу чергу рекомендується зрізати кінчики своїх волосся, які стали найбільш млявими і пошкодженими. Звичайно, краще зробити це у досвідченого майстра, щоб він надав Вашій зачісці найбільш привабливу форму і по можливості приховав виниклі дефекти;

2. Повна відмова від хімічних засобів для укладання, а також прасок для випрямлення, плойки для завивки і фена з гарячим повітрям;

3. Регулярне використання зміцнювальних масок. Безліч таких засобів є у продажу, але і в домашніх умовах легко приготувати прекрасні маски, нічим не поступаються за своїм впливом на волосся магазинним аналогам.

Наприклад, звичайне реп'яхову олію (можна використовувати і оливкове, мигдальне, персикове) нагрівається на водяній бані і втирається в коріння.


Обернути голову целофаном, зверху вкрити рушником. Тримати маску кілька годин, потім вимити теплою водою з шампунем. Якщо ж потім сполоснути волосся відваром кропиви, то волосся дуже скоро відновляться і заблищать, дивуючи оточуючих здоров'ям і красою.

 • Сольові компреси - регулярне втирання суміші солі з теплою водою (суміш має густу сметанообразную консистенцію) в корені волосся також стимулює ріст та відновлення волосся. Після нанесення суміші закрийте волосся рушником і змийте її через пару годин.
 • Складіть найбільш збалансований раціон, який буде містити всі необхідні для здоров'я волосся речовини.
 • Регулярний прийом вітамінних комплексів також матиме позитивний і підтримує дію і на волосся, і на весь організм в цілому.

Застосовуючи наведені поради, Ви швидко відновите красу Вашої зачіски. Які ж загальні рекомендації з догляду за волоссям після зняття нарощених пасом?

Догляд за волоссям після нарощування

Здоров'я волосся напряму залежить від раціону харчування. Прослідкуйте, щоб на столі завжди були в достатку продукти, що містять вітаміни для волосся групи В: хліб з борошна грубого помелу, пивні дріжджі, пророщені паростки пшениці.

Свіжі овочі та фрукти принесуть в організм сонячну енергію і клітковину, які додадуть життєвих сил і Вам, і Вашому волоссю

 • Регулярне перебування на свіжому повітрі не тільки підніме тонус м'язів, але і поліпшить живлення волосяних цибулин, що дасть можливість волоссю рости активніше і виглядати здоровішими. Цьому ж сприяють спорт і активний спосіб життя.
 • Якісний і достатній за часом сон в добре провітреному приміщенні дасть волоссю сили для росту і здорового блиску.
 • Максимально скоротити споживання алкоголю, смаженої і солоної їжі, а також газованих напоїв. Виключити куріння - адже нікотин є одним з найлютіших ворогів здоров'я і краси волосся.
 • Психологічне здоров'я, відсутність стресів і позитивний настрій додадуть сил і Вам, і Вашому волоссю.

Будьте молоді, здорові і красиві, а застосування перелічених рад дозволять Вам здивувати оточуючих розкішшю і легкістю своїх локонів!