На превеликий наш жаль, переважна більшість сучасних жінок просто не знають, як ходити красиво і правильно. Деякі постійно дрібочуть, інші - сильно вертять стегнами, є й такі, хто навіть похитує плечима. А адже красива і правильна хода може, в першу чергу, приховати деякі з недоліків вашого тіла, більш того, вона ще й досить вигідно підкреслить всі ваші достоїнства.
Більшості сучасних жінок подіумна хода, і зовсім, ніколи не знадобиться. Тому давайте спробуємо розібратися з рецептом красивою і правильної ходи на всі випадки життя.
У першу чергу, красива хода буде знаходитися в прямій залежності від того, наскільки правильно ви тримаєте свою голову зі спиною, а також від того, наскільки правильно ви ставите саму ногу. Серед додаткових ознак можна відзначити рухи тулуба і рук, а також саму взуття. Спочатку, постарайтеся звикнути до того, щоб не ходити занадто швидко. Для цього, кожного разу, виходячи на роботу, намагайтеся виділяти час з невеликим запасом.
Тепер варто звернути увагу на правильну постановку вашої стопи. Шкарпетки тут повинні бути трохи розгорнутими один від одного. Також доведеться звернути особливу увагу на таке явище, як ідеальна лінія для руху, при якій ваші п'яти повинні йти, немов по одній прямій.


Пам'ятайте, що якщо ви будете крокувати подіумної вісімкою, простіше кажучи, внахлест, то це буде, як мінімум, некрасиво. Також не варто надмірно широко ставити свої ноги під час ходьби, зрозуміло, тільки якщо ви не намагаєтеся відрепетирувати чоловічу ходу, радить домогосподарка.
Одним з важливих моментів під час навчання правильної ходи є те, що вперед спочатку повинна рухатися саме нога, і лише після неї сам корпус. Навпаки робити не можна ні в якому разі. Інакше ваша хода вийде не спокійною і плавною, а нервової та надривістой. Також часто виникає ще одна помилка - при кожному своєму кроці ви можете починати трохи підстрибувати. Варто пам'ятати, що довжина кожного кроку при гарній і красивою ході обов'язково повинна відповідати довжині вашої стопи без взуття. Якщо вам здається, що в такому випадку хода вийде кілька семенящей, то це не так. Варто лише спробувати, ви тут же зрозумієте, що так ходити буде не просто правильно, але, до того ж, ще й досить зручно. Крім того, при більш широких кроках знову почнуть з'являтися поштовхи корпусом і постійні скачки голови.