Безсумнівно, очистку шкіри обличчя можна проводити і в домашніх умовах, але косметичний салон також має свої переваги. Там працюють професіонали, які легко підберуть для вас одну з методик очистки шкіри, відповідну конкретно вам. Крім того, в салонах використовуються спеціальні косметичні засоби, які більш глибоко очищають шкіру і зберігають її чистою надовго.
Очищення в салоні буває різного ступеня інтенсивності - від щадних до досить жорстких процедур. Серед варіантів салонного пілінгу є класичні процедури, якими користуються вже тривалий час, а є нововведення, які почали застосовуватися в косметології порівняно недавно.
Однією з найпопулярніших останнім часом процедур очищення шкіри обличчя є вакуумна чистка. Ця процедура включає в себе два шари пілінгу і спеціальну обробку, під час якої пори шкіри очищається від бруду, жиру і старих клітин.
Однією з найбільш ефективних процедур є ультразвуковий метод очищення шкіри. Такий пілінг включає п'ять сеансів, які проводяться з інтервалом у 7 днів. Ультразвук очищає шкіру від бактерій і омолоджує її (впливає на розвиток нових клітин і кровопостачання), тому цей пілінг впевнено набирає популярність серед жінок після тридцяти.Більш серйозною процедурою вважається хімічний пілінг, під час якого шкіра очищається особливими кислотами. Такий пілінг дуже ефективний, адже результати його використання видно практично відразу після проведення процедури. Однак тут є свої невеликі нюанси. Хімічний пілінг повинен виконувати тільки добре підготовлений фахівець, адже він здійснює досить сильну дію на шкіру (схоже на дію косметичної операції). До того ж, перед проведенням цієї процедури обов'язково потрібно провести тест дії кислот на невеликій ділянці шкіри, щоб запобігти розвитку можливих алергічних та інших реакцій організму. Крім того, це досить дорога процедура, проте вона відрізняється дуже гарним результатом, адже ефект хімічного пілінгу зберігається протягом двох місяців.
Ще більш серйозною процедурою є TSA -пілінг, який являє собою складну косметичну операцію і проводиться лише в клініці. Після процедури шкіра на протязі місяця набуває нормального вигляду.