Жителі міста все рідше спілкуються з природою, воліючи комфорт і сервіс, а тим часом скажений ритм життя більшості міст дуже негативно впливає на здоров'я, викликає перевтома, стрес, проблеми зі сном і з настроєм. Особливо важко жити в місті влітку, коли там панує задушлива і курна атмосфера, а всі думки тільки про відпочинок.
Є вихід - їздити щотижня за місто, насолоджуватися чистим повітрям, запахами квітів і різних трав і отримувати величезне задоволення від тиші і спокою. Так можна отримати заряд енергії від природи на цілий тиждень. До того ж, під час прогулянки можна зібрати цілющі трави і зробити собі подушку з ними. Такі подушки були популярні у наших предків, які знали, що трави вміють знімати втому, покращувати сон, піднімати настрій і знижувати тиск. Вони зібрали ароматні трави, сушили їх і набивали ними подушки і матраци. І вони були абсолютно праві, адже засушені трави виділяють ефірні масла, які позитивно впливають на нервову систему людини.
Тому не втрачайте даремно часу, а поєднайте приємне з корисним - зберіть будь-які трави на ваш смак.


Це може бути звіробій, ромашка, чебрець, лаванда, шавлія, календула та інші трави. Є кілька вимог до вибору трав: по-перше, вам повинен подобатися їх запах, а по-друге - у вас не повинно бути алергії на яку-небудь із трав. За своїм смаком і бажанням можна створити собі один або кілька складів, а потім міняти їх залежно від настрою. Зібрані трави потрібно добре висушити, а потім набити ними наволочку, зшиту з щільної тканини. Зберігати інші трави потрібно лише в пакетах з паперу.
Якщо ви не хочете возитися з пошиттям подушки або у вас немає великої кількості трав, то як варіант можна зшити кілька невеликих мішечків і наповнити їх сухими травами. Такі мішечки потрібно покласти всередину подушки (в наволочку) або під неї. Використання таких мішечків по ефективності свого впливу на організм нічим не гірше великої подушки.
Якщо ж у вас немає можливості поїхати на вихідних за місто, то ви можете здійснити прогулянку по парку (це також дуже корисно), а лікувальні трави купити вже в засушеному вигляді в будь-якій аптеці (і зробити з ними те ж, що і з зібраними травами).