Зараз серед населення планети, яким трохи (або багато) за тридцять спостерігаються дві протилежні тенденції: одні виступають за природну красу, інші ратують за боротьбу з невблаганною природою різними косметичними та хірургічними способами. Однак і ті, й інші згодні, що кожна людина повинна стежити за собою і доглядати за своєю шкірою.
Тривалий час зі зморшками можна боротися лише застосуванням різної косметики, однак старість стає все ближче, зморшок з'являється все більше і звичайна косметика перестає допомагати . І до тих пір, поки наука не придумає спосіб зупинити процеси старіння організму кожна людина рано чи пізно повинен вибирати - почати боротьбу з віковими змінами шкіри або залишити все як є, підкорившись природним процесам. Людина сама вибирає, чи шукати йому нові технології боротьби зі старінням і вдатися до новомодних процедурам або пластиці шкіри або продовжувати доглядати за своєю шкірою звичайним способом (маска і крем) до тих пір, поки вони не перестануть діяти.
Однією з найпопулярніших процедур проти зморшок в останні роки вважаються уколи ботокса. До складу ботокса входить очищений натуральний білок, який має властивість розслабляти м'язи і розгладжувати зморшки в місці ін'єкції.


Найчастіше уколи ботокса роблять в області чола, перенісся, верхньої губи і куточків очей, де зморшки з'являються рано і з віком стають помітнішими.
Вже через 10 днів, після початку застосування ботокса зморшки повністю розгладжуються. Процедура передбачає введення ботокса через дуже тонку голку в обрану зону (куди хоче пацієнт). Укол не завдає болю і за умови, що процедуру виконує професіонал, не здійснює ніякого негативного впливу на організм. Проблеми можуть бути при введенні більшої дози препарату, неправильному місці ін'єкції або порушенні стерильності, тому перш ніж погодитися на подібну процедуру дізнайтеся докладніше про фахівця, який буде вам її робити.
Дія уколу ботокса на шкіру триває до одного року, після чого процедуру слід повторити. Вартість однієї ін'єкції становить від 300 рублів і вище. Крім того, потрібно відзначити - як би не критикували ці ін'єкції, ботокс є одним з найбільш натуральних методів продовження молодості, доступних сучасній косметології.