Масаж піднімає настрій і допомагає при проблемах із зайвою вагою і целюлітом. Варіантів і способів проведення масажу є велика кількість, тому в цій статті ми постараємося коротко розглянути основні з них.
1) Масаж шиацу. Цей масаж дуже люблять чарівні японки, і зовсім не даремно, адже він допомагає боротися з втомою. Якщо ви відчуваєте розбитість, втома або пригніченість, то цей масаж якраз для вас. Провести його під силу кожному, причому для цього не потрібно кудись йти чи їхати (його можна зробити прямо на робочому місці). При головних болях і запамороченнях потрібно помасажувати скроневі западини, а при втоми очей слід масажувати точки, розташовані між очима і крилами носа (неподалік від слізних проток). При переживаннях ефективно розслаблення в поєднанні з масажем областей над бровами. Усього десять секунд такого масажу допоможуть вам заспокоїтися і зібратися з думками. Якщо після важкого робочого дня ви довго не можете заснути, то вам допоможе масаж мочок вух.
2) Масаж камінням (стоун-терапія).


Цей масаж дуже популярний в косметичних салонах, але вам під силу зробити його і вдома. Підготовлені камені потрібно розділити на дві частини. Одні потрібно опустити в гарячу воду, а інші - покласти в морозилку. Чергування при масажі гарячих і холодних каменів робить благотворний вплив на організм.
3) Масаж з аромамаслами. Для такого масажу потрібно підібрати ароматичне масло з певними ефектами (за вашим бажанням), а потім змішати його з звичайним маслом для масажу.
4) Масаж стоп. Цей масаж особливо ефективний вечорами. Для розслаблення стоп потрібно погладити пальці ніг, а потім всю стопу, після чого нанести крем для ніг і помасажувати стопи до повного вбирання крему.
5) Тайський масаж. Цей вид масажу доступний не тільки туристам, що відправився на відпочинок до Таїланду. Потрібно всього лише зшити невеликі мішечки з натуральної тканини і наповнити їх цілющими травами (м'ятою, материнкою і іншими). Робіть масаж цими мішечками відразу ж після ванни і ефект буде таким же, як ніби ви щойно приїхали з Таїланду.