Виглядати елегантно - це ціле мистецтво. Елегантність включає в себе красу, вміння одягатися з урахуванням особливостей своєї фігури, віку, місця і часу. В її основі лежить індивідуальність. Адже одяг повинен відповідати манерам людини, її ході, жестам, позам.
Найпростіший спосіб елегантно виглядати - надіти костюм. Жіночий костюм, як із спідницею, так і з брюками, підходить і для ділової зустрічі, і легко перетворюється в офіційно-святковий одяг. Самий виграшний варіант, якщо костюм зшитий з гладкою однотонної тканини. Добре виглядають костюми з твіду. Що стосується тканини в клітку, то вона робить костюм більш буденним. Виняток становлять костюми "шанель". Це особливий стиль. Однотонний костюм передбачає безліч варіантів його доповнення, відповідно можна ще більше підкреслити свою індивідуальність. Доповнювати костюм якимись деталями слід у відповідності зі складом характеру. Якщо він веселий, то не слід переборщувати з рюшами, воланами, строкатими малюнками на блузках. Жінкам, які стримані і трохи замкнуті, краще вибирати блузки з округлим коміром, з рюшами. Також їм підійдуть контрастні кольори, світлі і яскраві.Елегантну жінку відрізняє постава. Плечі повинні бути опущені, спина пряма, живіт трохи втягнутий, підборіддя трохи піднятий. При цьому не обов'язково застібати жакет. Він і так буде легко і невимушено сидіти на фігурі. Набагато елегантніше виглядає жакет середньої довжини або ж короткий.
Хода повинна бути легкою. При ходьбі повинні рухатися ноги, а не голова, стегна і руки. Вставати треба на повну ступню, незалежно від величини каблука.
Легка хода і правильна постава роблять фігуру візуально стрункішою.
Пози краще вибирати природні. Якщо ви стоїте, можете трохи зігнути одну ногу в коліні і злегка виставити її вперед або ж назад. Сідати і закидати одну ногу на іншу можна, якщо це не доставляє незручності іншим людям. Така поза прочиняє ноги. Тому повним жінкам краще так не сідати. Не потрібно також класти руки під грудьми і вивалювати вперед живіт.
Елегантна жінка виглядає привабливо, вона випромінює чарівність. Її манери що не викликають. Вона виглядає природно.
Ці поради призначені для дорослих жінок будь-якого віку. У молодих дівчат стиль інший, тому й критерії для них будуть іншими.