Розпродажі люблять усі. Щоб розпродати старі колекції, які залишилися після розпродажу, є спеціальні магазини - дисконти або стоки. По ідеї знижка на такі речі повинна мінятися від сезону до сезону в бік збільшення. Багато дисконти дійсно обіцяють знижки більше 50%. Однак майже на кожній полиці тут може чекати обман. Зазвичай розмір знижки залежить не від того, в якому році була випущена ця колекція, а на скільки річ приваблива для покупця. Тому якщо вам сподобалася річ, не чекайте, що через якийсь час ціна на неї впаде ще більше. Її або куплять, або вона буде коштувати стільки ж.
Браковані речі взагалі повинні продаватися мало не задарма. Але ціна на них в стоках чомусь все одно дуже висока.
Характерною рисою стоків служить той факт, що речі в них доповнюються одягом з лейблами знаменитих дизайнерів, яка насправді такою не є. Дивлячись на джинси різних кольорів і моделей з написом "Dolce & Gabbana" мимоволі починаєш думати, а не на сусідній Чи вулиці їх пошили?
Насправді будь-який відомий бренд має кілька ліній одягу. Перша лінія - це те, що багато хто з нас не можуть собі дозволити.


Цей одяг можна побачити на модних показах. Це те, до чого доклав руку сам дизайнер. Другі і треті лінії, а також лінії для молоді, лінії білизни, взуття та джинсів призначені для масового покупця. Саме ці речі і продаються часто в стоках. Їх виробляють, в основному, інші дизайнери, але під відомим ім'ям. У більшості випадків ці речі шиють де-небудь в Індонезії чи Китаї. Тому дивіться в обидва, щоб не віддати гроші тільки за марку. Це, напевно, основне правило поведінки в стоці.
Щоб знайти дійсно варту річ в дисконтном магазині, вам доведеться перерити тут майже все. Найчастіше в таких магазинах знаходять одяг люди з нестандартними розмірами. Це пов'язано з тим, що всі ходові розміри розбирають ще на розпродажі.
У стоках речі представлені, як правило, в одиничному екземплярі. Тому якщо вам сподобалася річ, краще її відкласти. В іншому випадку, вона може дістатися комусь іншому.
Часто одяг, що висить на вішалці, виглядає не дуже презентабельно. Однак на фігурі за рахунок гарного крою та якісних матеріалів вона сидітиме набагато краще. Тому речі відомих кутюр'є потрібно обов'язково міряти.