У нас в Росії, де дуже сувора зима, шуби з натурального хутра ніколи не вийдуть з моди. До того ж хутро - це завжди красиво і розкішно. Мабуть, жодна жінка не відмовиться від норковій шубки, або ж шубки з чорнобурки, каракулю або іншого натурального хутра.
Від виду хутра залежить якість шуби, і те, як вона буде виглядати. Ціни на шуби з різного хутра також відрізняються.
Найбільшою популярністю користується хутро норки. Особливо в нашій країні. Він дуже легкий, а найголовніше - теплий. Колір шуби впливає на її ціну. Чим вона темніше, тим виріб дорожче. Найбільше цінується турмалін. Це хутро, який має бежевий підшерстя і коричневий ворс. Також дорогим є і чорний хутро, відливає синяво-фіолетовим відтінком.
Користується попитом і шуби з каракулю. Якщо вівця доросла, то її хутро носить назву каракуль. Якщо ж це ягня не старші трьох місяців, то - каракульча. Це хутро виглядає особливо красиво через пружних завитків.
Дуже теплі шуби з хутра бобра. Він може зігріти навіть в дуже холодну погоду. На дотик хутро м'який і приємний. Слід зазначити, що шуби з хутра бобра дуже шкарпетки.
Ондатрові хутро дуже густий і м'який. Ондатри мешкають у воді, тому їх хутро водостійкий.


Така шуба може бути кольору охри, чорного або світло-коричневого відтінків. Цей вид хутро відрізняється практичністю, але все-таки не може служити дуже довго, тому що зношується.
Дуже красиві лисячі шуби. Це хутро теплий і має довгий ворс. Особливо користується попитом хутро золотистого, коричневого або чорного відтінку.
Розкішно виглядають шуби з хутра песця. Вони мають довгий і густий ворс. Такі шуби дуже теплі. Вони можуть прослужити вам декілька років. Песець може бути білий або димчасто-блакитний.
Вибираючи хутро, зверніть увагу на підпушок. Якщо він густий і щільний, значить, хутро якісний. Подивіться також на шкірку з вивороту. Міздря повинна бути білою. Якщо вона має жовтуватий відтінок, значить, хутро вже старий. До того ж вона повинна бути еластичною і м'якою. Зазвичай виробники шуб НЕ зашивають підкладку знизу, щоб можна було подивитися, як вироблена шкура.
Найбільш дорогими є шуби з цілісних пластин. Якщо ж шуба зшита зі шматочків, вона прослужить не дуже довгий час.
Найкраще купувати шубу в хутряних салонах. Якщо раптом потім ви виявите якийсь дефект, ви зможете повернути її назад по гарантії.