Хочете позасмагати на піщаних пляжах, подивитися Сахару, побувати на руїнах стародавнього Карфагена і покататися на верблюдах? Тоді вирушайте в Туніс. Погода тут тепла навіть взимку. Іноді в цей час року температура доходить до +25 градусів. Якщо ж ви віддаєте перевагу не тільки дивитися визначні пам'ятки, але й купатися в море, то приїжджайте сюди в період з травня по листопад.
Курортів в Тунісі кілька. У кожного є свої особливості.
У Сус краще відправляти тим, хто любить дивитися історичні пам'ятники. Тут вас чекають монастир Рибат, Велика мечеть, башта Надор. Сюди також приїжджають ті, хто віддає перевагу активному відпочинку і вдень, і вночі. У місті є багато дискотек.
Хаммамет відомий насамперед своїми талассо-центрами. Тут варто подивитися будинок Георга Себастіана. У його саду стоїть римський театр. У цьому місті теж є дискотеки, а також казино і парк розваг. Але це місце вважається поспокойней, ніж Сус.
Місто Монастір знаходиться недалеко від аеропорту. З одного боку - це зручно. Однак при виборі готелю варто дізнатися, чи не чується там шум літаків. Любителям подивитися пам'ятки старовини сподобається мавзолей першого президента Хабіба Бургиби. Також тут є могила імама Мезері.


Існує переказ, згідно з яким у неї зцілюються хворі діти. Все це можна побачити в Старому місті. Туристична зона розташовується за його межами. Цей район називається Ськанес.
Невеликий риболовецький містечко Махдія має найчистіші пляжі в країні. Раніше він був столицею фатимидов. Готелі тут мають величезні території і високий рівень сервісу. Варто подивитися Велику мечеть, яка через свої пропорцій була визнана архітектурним шедевром. Також можна сходити в Музей шовкового ткацтва, який знаходиться в колишній мечеті Сфар.
На кордоні з Лівією знаходиться острів Джерба. Тут дуже мальовничий ландшафт, море має бірюзовий відтінок, літають зграї марабу. Сервіс в готелях тут дуже високий. А за зовнішнім виглядом вони схожі на арабські палаци.
Пляжі в цій країні муніципальні. Однак їхня територія розділена між готелями. За користування парасольками платити не потрібно, а от за лежак доведеться заплатити 1,5 динара.
В якості сувенірів з Тунісу можна привести вироби з кераміки, дудки і барабани з оливкового дерева, килими, чеканну посуд. Все це можна купити в медині. Також сувеніри у великій кількості продаються в супермаркетах, великих торгових центрах і невеликих крамницях.