З віком наша шкіра втрачає еластичність. М'язи, які її підтримують, стають більш слабкими. Тому ми починаємо замислюватися про те, як же поліпшити зовнішній вигляд шкіри. І тут на допомогу приходить ліфтинг. Він являє собою спеціальні процедури, які спрямовані на усунення недоліків шкіри.
Ліфтинг шкіри обличчя можна робити і вдома самостійно. Це теж дає хороший ефект. Найголовніше - проводити процедури регулярно.
Починати слід з правильного підбору косметики. При цьому слід враховувати тип шкіри і її особливості. Як тільки ви почнете правильно доглядати за шкірою, відразу ж буде видно результат. У вас повинно стати звичкою раз на тиждень робити пілінг шкіри. Для цих цілей використовуються маски. Після того, як ви привчіть себе до щоденного догляду за шкірою, можна буде включати процедури домашнього ліфтингу.
Існує такий метод як дарсонвалізація. При цьому на шкіру впливають струми високої частоти. При цьому відбувається приплив до шкіри артеріальної крові, яка доставляє до неї поживні елементи і кисень. А венозна кров і лімфа, навпаки, відходять, тим самим знімається набряклість, і віддаляються продукти життєдіяльності клітин. Шкіра виглядає молодшою, підвищується її еластичність, сповільнюється старіння, нормалізується робота сальних залоз.


Можна придбати спеціальний прилад для дарсонвалізації в домашніх умовах.
За допомогою масок також можна зробити ліфтинг шкіри. Маски можуть бути від зморшок, від набряклості, живильні, очищають і т.д. Процедура робиться два-три рази на тиждень.
Ліфтинг шкіри можна домогтися, якщо робити самомасаж. Завдяки йому шкіра краще забезпечується живильними елементами, підвищується її тонус, з підшкірно-жирової клітковини виводяться шкідливі речовини. Самомасаж проводиться два-три рази на тиждень протягом двох-трьох хвилин. Курс становить 15-20 процедур.
Кінчиками пальців спочатку робиться погладжування чола. Рухи повинні бути спрямовані від надбрівних дуг до лінії росту волосся. Потім проводиться погладжування щік від центру в сторони і вгору. Кожне погладжування необхідно зробити по п'ять-сім разів.
Ще один спосіб підтяжки шкіри - пілінг. Його дія заснована на тому, що після того, як шкіра отримає мікротравми, вона стане активно відновлюватися. Таким чином, вона позбавиться від зморшок, пігментних плям і інших недоліків. Пілінг може бути механічним. У цьому випадку застосовуються скраби. Інший вид пілінгу - хімічний. Тут використовуються маски з альфагідрокіслоти і гліколевої кислотою.