Готуючись до весілля, кожна дівчина ретельно продумує свій майбутній образ. Важлива кожна деталь: наряд, весільні зачіски, макіяж, фата, і, звичайно ж, туфлі. Часто ми продумуємо до дрібниць весільну сукню. А ось до вибору туфель підходимо не так грунтовно. Хоча і висота каблука, і тип носка, і відтінок туфлею відіграють важливу роль у створенні завершеного образу.
Віддавати перевагу туфлям на високих підборах варто, якщо ваше торжество буде проходити в місті. Якщо ж весілля відбудеться, наприклад, на природі, де дороги не дуже рівні, то подумайте, чи зможете ви стільки часу провести на підборах.
Туфлі повинні бути в одному стилі з платтям. Якщо, наприклад, сукня виконано в модерновому стилі, то класичні туфлі не будуть гармоніювати з ним. Вдалий варіант, коли на туфлях є ті ж декоративні елементи, що і на вбранні. Якщо, припустимо, на плаття є стрази, то можна підібрати туфлі, декоровані кристалами. А взуття, прикрашена бісером буде поєднуватися з перлами на сукню.
Висота каблука залежить від довжини спідниці. Чим вона коротше, тим вище повинен бути каблук.
Дуже важливий колір туфель. Вони повинні мати той же відтінок, що і плаття.


В крайньому випадку, вони можуть бути трохи світліше його. При покупці туфель краще мати при собі зразок тканини сукні, щоб максимально точно підібрати відтінок.
Нові туфлі потрібно обов'язково розносити. Тоді в день весілля вони не принесуть вам проблем. Починайте це робити як мінімум за два тижні до торжества. Краще ходити в них по будинку. Так, туфлі не втратять свою форму.
Купувати туфлі варто у взуттєвому магазині. Так як у весільних салонах, ціни зазвичай на них вище. У магазині можна підібрати туфлі, які ви зможете надягати і після весілля.
Щоб навіть на високих каблуках ваша хода виглядала летить, скористайтеся наступними рекомендаціями.
1. Не старайтесь копіювати ходу моделей. Вони при ходьбі ставлять ноги на одну лінію. У підсумку крок виходить трохи клишавим. Це не зовсім зручно в звичайному житті.
2. Коли ви йдете, чи не "вбивайте" каблук в землю. Переходити з п'яти на носок потрібно твердо, але при цьому витончено.
3. Йдучи на каблуках, підтягуйте м'язи преса і сідниць. У цьому випадку ваші ніжки, а також спина, не втомляться навіть після такого важкого дня, як весільний.