Щоб визначитися з весільним платтям, зверніться до ваших спогадів. Більшість дівчат ще задовго до заміжжя уявляють собі, як вони будуть виглядати на весіллі, і якою буде у них наряд. Тоді вам залишиться тільки знайти хорошого кравця, який зможе зробити вашу мрію реальністю.
Якщо у вас немає ніяких ідей з приводу вашого майбутнього сукні, то уявіть, що ви стиліст, і вам потрібно придумати наряд для когось. Але на відміну від більшості стилістів, ви свою "клієнтку" знаєте дуже добре. Погортайте модні журнали, подивіться в Інтернеті сайти дизайнерів, пройдіться по весільних салонах. Це вам допоможе.
Спробуйте намалювати те плаття, які ви хочете. Напишіть у блокнот, якого кольору воно має бути, опишіть його фасон, а також аксесуари. Якщо ви вмієте малювати - прекрасно. Тоді ви можете скласти ескіз. У цьому випадку вам буде набагато простіше шукати сукню.
Щоб зрозуміти, наприклад, який корсет найкраще підкреслить вашу фігуру, доведеться переміряти на менше десяти суконь. Тому звертайте увагу на всі наряди, навіть ті, які висять десь на вішалці і зовсім не помітні на перший погляд. Плаття не обов'язково повинне мати чисто білий колір.


Бажано, щоб його відтінок гармоніював з кольором волосся і тоном шкіри. Тому спробуйте, наприклад, пастельні тони.
Дуже часто пошук аксесуарів займає набагато більше часу, ніж пошук самого сукні. Щоб не витрачати на це час, якого у вас і так не дуже багато перед весіллям, можна влаштувати невеликий конкурс для своїх подруг. Запропонуйте їм, приміром, невеличкі призи за те, що вони знайдуть вам туфлі, рукавички, сумочку, прикраси і т.д. А самі в цей час дізнайтеся у свого нареченого, в чому він планує піти в загс.
Пам'ятайте, що ваше плаття повинно бути красивим, але разом з тим і зручним. Ви повинні будете в ньому вільно рухатися і танцювати. Під час примірки, якщо ви відчуваєте, що воно трохи затісно, або навпаки, надто вільно, попросіть, щоб його підігнали по фігурі.
Краще сфотографуватися в сукню, щоб подивитися на себе з боку. А також перевірити, як воно буде виглядати на фото.
З покупкою сукні не потрібно поспішати. Чи не хапайте перше-ліпше. Варто відкласти кілька вподобаних варіантів, а потім прийти через пару днів в салон. Якщо це ваше плаття, то воно вас буде чекати!