З настанням весни всім хочеться оновлення та краси.
Створення нового образу потрібно починати з очей - надайте їм привабливість і виразність. Багато візажисти вважають, що для зміни зовнішності не потрібна пластична операція, потрібно лише поекспериментувати з формою і кольором брів.
За формою брів можна зробити висновки про характер людини і його особистісних якостях. Брови у формі трикутника говорять про замкнутість, а також про те, що ця людина з легкістю доб'ється бажаної мети.
Ознакою літературного таланту і неприборканого уяви є брови, висхідні до середини чола. У яскравих, непосидючих особистостей брови витягнуті в лінію, і такі люди мінливі і непостійні у відносинах. Спокійні, розважливі люди з твердим характером мають густі і широкі, довгі брови. Це люди допитливого розуму і прихильники тверезості. Про вміння влаштовуватися в житті цілеспрямованості свідчать брови у формі крутих дуг. Ненадійні, неврівноважені і недбалі люди мають безформні маленькі брови.
Форма брів ще з часів Клеопатри схильна до впливу мод. Але все ж, щоб добре виглядати форму і ширину брів необхідно вибирати з урахуванням типу та особи та її особливостей.
Щоб збільшити очі, а обличчя зробити молодше, видаляють волоски з боку носа, а з боку скронь брів надають форму витончених крил з допомогою косметичного олівця.
Надати особі молодість, жвавість і доброзичливість можна подовживши обличчя за допомогою висхідних брів.
Горизонтальні брови розширять особа, а якщо вони ще й густі, то додадуть йому суворість.
подовжена широке обличчя короткі брови з піднятими кінцями.
Якщо у вас великі риси обличчя, то брови повинні бути широкими.


А тонкі брови добре поєднуються з дрібними рисами обличчя.
Брови завжди корегуйте тільки по нижньому краю. Перед початком корекції визначте початок брів: докласти ручку по лінії від крила носа до внутрішнього куточка ока. У точці перетину цих ліній вгорі і знаходиться початок брови. Сама верхня точка брови розташовується на продовженні прямої лінії від центру верхньої губи до брови через зіницю. Потім встановлюємо олівець на лінії від зовнішнього кута ока до крила носа. Точка, в якій олівець торкнеться брови, буде її кінцем.
Колір брів не може відрізнятися більше ніж на 1-2 тони від волосся. Тому при кардинальній зміні кольору волосся потрібно фарбувати і брови.
Перед коригуванням брів вимийте обличчя і руки з милом, протріть брови і пінцет спиртом, шкіру покрийте жирним крем. Можна покрити коректором волоски, які збираєтеся видаляти. Якщо окремі волоски брів дуже довгі, акуратно подрежьте їх. Злегка натягніть шкіру в районі видалення і починайте швидким рухом пінцета висмикувати волоски по ходу росту волосся. Якщо хочете, щоб процедура пройшла безболісно, перед її початком зігрійте шкірі - протягом 5 хвилин кілька разів прикладайте до брів гарячий компрес з вати.
Після закінчення епіляції продезінфікуйте шкіру, а якщо з'явилося почервоніння, прикладіть на кілька хвилин холодний компрес.
Щоденний догляд за бровами полягає в очищенні ввечері, і розчісуванні спеціальною щіточкою в різні боки.
Для поліпшення росту волосся, робіть примочки на15 хвилин підігрітим касторовою або мигдальним маслом. Як бачите, догляд за бровами не вимагає особливих зусиль.