Весільна подорож - це не звичайний відпочинок, а один із найромантичніших періодів у житті. Так куди ж відправитися молодятам?
У рейтингу найромантичніших місць на першому місці стоїть Франція. Майже половина закоханих назвали саме цю країну. За нею йдуть острів Балі, Греція, острів Лангкаві, Шотландія.
Острів Лангкаві знаходиться в Малайзії. Це місце - справжній рай на землі. Всюди панує атмосфера любові і гармонії. Тут є і тропічні ліси, і білосніжні пляжі, і гори, і рівнини, і водоспади. Це воістину казковий острів. Існує переказами, яке свідчить, що острів притягує людей, у яких чисте серце. А підлих і нечесних людей він не пускає. Кажуть, що між закоханими, які були разом на цьому острові, ніколи не буде сварок.
Ще одним райським куточком вважаються Сейшельські острови. Знаходяться вони в Індійському океані недалеко від Мадагаскару. Це місце для тих, хто не любить шум і суєту, і хоче усамітнитися. Місцева природа чарує своєю красою. На Сейшелах весь рік світить сонце, море тихе, а дощі тут бувають дуже рідко.
Усамітнитися можна також і на острові Балі в Індонезії. Атмосфера романтики, що панує тут, і чудова природа разом з самобутньою індуїстської культурою залишають незабутнє враження.Медовий місяць у Греції - на батьківщині Богів - запам'ятається надовго. Поєднання яскравого сонця, теплого клімату, найчистішого гірського повітря, кришталевої морської води та архітектурних пам'яток стародавньої цивілізації, роблять це місце унікальним.
Чудовий Париж подарує вам смачні вина, дивну кухню, творіння великих художників, аромати дорогих парфумів. Неодмінно варто відвідати Люксембурзький сад, в якому можна зустріти багато закоханих парочок.
Подорож до Шотландії змусить вас забути про суєту і подарує багато нових вражень. Це країна з віковими традиціями і багатою культурою. Старовинні замки, незвичайна архітектура, мальовнича природа - все це подарує вам масу задоволення.
На острові Кіпр вас чекають золоті пляжі, хвойні ліси, багато сонця і романтичні пригоди. Недарма його називають островом Любові. Історія Кіпру своїм корінням сягає глибоко в століття. Міфи і природа з'єдналися тут в щось особливе. Всюди панує атмосфера любові, відчувається міць природи і присутній якась таємниця минулих століть.