Нарешті настала весна. Одяг чорно-сірих відтінків можна залишити до наступної зими. Після Смуров одягу, нам хочеться одягнути на себе найяскравішу і пестрящую одягу. Але, на жаль, не всі вміють її правильно носити.
Яскрава річ не повинна мати запиленості і домішки, колір повинен бути чистим. Якщо ви вибрали блузку жовтого кольору, то вона повинна бути яскравіше, ніж сонце, якщо це спідниця червоного кольору - нехай її колір нагадує краватка піонера. Кольори повинні просто іскритися.
Чим яскравіше колір, тим простіше крій. Обручку, бантики і рюші залиште для маленьких школярок. Нічого хитромудрого в крої не повинно бути. Такі акценти тільки завдадуть шкоди.
До вибору яскравого одягу потрібно підійти акуратно. Яскраві кольори, на відміну від темних, мають один недолік, вони не намагаються приховати недоліки фігури, а навпаки підкреслюють і виставляють на загальний огляд. Тому, міряючи вподобану річ, ретельно відстежите своє відображення в дзеркалі. Щоб яскрава блуза НЕ просвіщати, потрібно вибирати варіанти посвободнее.


Зверніть особливу увагу на вирізи під пахвами. Вони повинні бути глибокими. В іншому випадку, вам буде доставляти неприємності врізання тканини в тіло, і в результаті - підвищене потовиділення. А вологі кола під пахвами на кольорових речах кидаються в очі дуже чітко.
Чи не одягайте одночасно кілька яскравих речей. Ви будите виглядати ефектніше, якщо скомбінуєте яскраву кофту і чорні брюки або спідницю білого (пастельного відтінку). Бірюзовий колір добре поєднується з білим, колір хакі гармонійно виглядає з салатовим і помаранчевим, а під темно-синій підійде рожевий колір. Якщо ви людина консервативна, і не хочете змінювати звичкою, одягатися у все чорне, освіжіть свій образ, додавши яскраву сумочку.
І найголовніше, якщо ви надягнете яскравий одяг, але при цьому не зробите макіяж і не укладіть своє волосся - ви остаточно зіпсуєте свій вигляд. Яскравий одяг зобов'язує.
Щоб відчувати себе комфортно в речах немислимих кольорів, у вас має бути гарний настрій.