Вибір стилю одягу залежить від типу вашої фігури. Визначити свій тип вам допоможе велике дзеркало, де ви зможете побачити себе в повний зріст. Одягніть білизна з високою талією, щоб точно визначити, де насправді знаходиться лінія вашої талії. Можна скористатися колготками, Ласін або купальником з поясом. Стати рівно, трохи відставивши руки в сторони.
Уважно розгляньте область вашого тіла, яка починається нижче діафрагми і талії і закінчується до самої повної частини ваших стегон. Ця саме та частина тіла жіночого тіла, від якої залежить вибір стилю одягу. Розглянемо існуючі типи фігури.
Перший - плоска фігура. Принцеса Діана є яскравою представницею цього типу. Відмінні риси такої фігури - плоска грудна клітка, слабо виражена талія, ребра закінчуються майже близько кісток тазу. В цілому, власниці такого типу фігури виглядають худенькими. Однак не слід думати, що така фігура позбавлена жіночності. Це не так. До того ж, підібрати річ, яка добре сяде на дівчину з плоскою фігурою набагато простіше, ніж на володарку високо посадженої грудей і повних стегон.
Дівчатам з такою фігурою підійде одяг з щільних тканин, з геометричним малюнком, у крої якій переважають прямі лінії. Невисоким жінкам просто необхідні підбори і ремені з великими пряжками, короткі жакети та вузькі брюки. Підійдуть і вільні сукні, прямі светри і сорочки, які не заправлені в брюки. Речі, які роблять акцент на талії, при цьому, виділяючи грудну клітку, здує уникати.


Вони відволікають увагу оточуючих від красивих стегон. Покрий з прямими лініями підійде широкоплечим панночкам.
Другий - конічний тип фігури. Згадуємо Хіларі Клінтон. Характерні риси цього типу фігури - невелике зростання, що виділяються стегна і талія, повні ноги. Цей типаж щось середнє між плоским і округлим типом. Добре виглядає одяг, який підкреслює талію. Слід уникати широких поясів, віддавши перевагу тонким варіантам, оскільки відстань між талією і стегнами і так невелика. Так само підійде одяг із заниженою талією, яка сидить на стегнах. Блузи - заправляти.
Третій - округлий тип фігури. Представниці цього типу фігури мають високо поставлену груди, високу довгу грудну клітку, яка плавно переходить в яскраво виражену талію, низько поставлені стегна, при зростанні метр шістдесят три - метр вісімдесят дев'ять. Необхідно підкреслити лінію талії. Предпочтительней одяг з легких тканин. Підперезані светри, пальто і піджаки, сукні спідниці та костюми з поясами, і вечірні сукні з пишною спідницею підкреслять всі достоїнства такої фігури.
Четвертий - повний тип. Жінки з такою фігурою відрізняються загальною повнотою, талія практично не помітна. Підійде вільний одяг, прямих кроїв. Пояси слід уникати, так як підкреслювати, на жаль, нічого. Зупиніть свій вибір на прямих спідницях і брюках, подовжених вечірніх нарядах.