Хутра - мрія будь-якої жінки. Вони надають особливу розкіш і почуття комфорту. Ця штучка має як свої переваги, так і недоліки. До переваг можна віднести: тепла, красива, підкреслює імідж дорогою жінки. Недоліки - дорога, швидко втрачає розкішний вигляд, складна в догляді.
Вартість шуби залежить від виду хутра, частин з яких вона пошита (спинки, хвостики) і фасону.
Щоб допомогти вам більш точно орієнтуватися, далі розповімо про різні "шубних звіряток".
Перед тим, як познайомиться з конкретним видом хутра, необхідно дізнатися про те, що крім типу хутра, вартості та розміру, відрізняє цей виріб від іншого. Шуби шиють з цілісних шкурок хутрового звіра, з хвостиків, хутро фарбують в самі незвичайні кольори, щипають і стрижуть. При пошитті шуби з шматочків, для створення особливого ефекту, хутро часто комбінують з іншим матеріалом. Щипають і стрижуть найчастіше хутро бобра, але така обробка застосовується при виготовленні норкових шуб і шуб з кролика. Колірна гамма, в яку можуть бути пофарбовані вироби дуже обширна. Можна купити навіть помаранчеву або фіолетову шубу. Однак не забувайте, що добре буде виглядати шуба, колір якої буде близький до відтінку вашого волосся, або навпаки - контрастний. Для дівчини, що має мідний відтінок волосся підійде руда лисичка, а біла шубка дуже красиво виглядає на білявок і брюнеток.Бобер - звір, що мешкає у воді. Бобер широко поширений в Північній Америці. Для отримання хутра, тварина ловлять живцем у пастки, а так само полюють. Полювання на них поширена.
Хутро бобра має два шари - зовнішній товстий довгий ворс, який відштовхує воду і внутрішній м'який, який добре зберігає тепло. Хутро бобра стрижуть повністю або шарами, тим самим, полегшуючи вагу хутряного виробу. М'який внутрішній шар хутра бобра є більш привабливим зовні. Вироби з бобра мають гарну носкістю і прийнятною ціною.
Норка має дуже гарний іскристий хутро. Найдорожчими вважаються шуби, пошиті з норкових спинок або цільних шкурок.
Соболь - це ссавці родинне нірці, невеликих розмірів. Мешкає в Росії, іноді зустрічається в Японії. Для отримання соболиного хутра на тварину полюють в дикій природі, а так само спеціально вирощують. Однак, не дивлячись на це, вироби з соболя є рідкісними і дорогими. Натуральний колір соболя темно-коричневий. Має м'який густий ворс. З давніх часів, вироби з соболя вважалися розкішшю. Його хутро використовували при пошитті шуб і шапок для членів царських сімей. Сьогодні соболь вважається вишуканим матеріалом, доступний не багатьом. Ціна соболиной дизайнерської шуби може варіювати від десятків до тисяч сотень доларів.