Часи, коли людей в окулярах з потворної оправою називали очкариками, давно пройшли. Окуляри сьогодні - це неодмінний атрибут нової колекції відомих дизайнерів, і, звичайно ж, модний аксесуар, який завершує ваш образ. Насправді, величезна кількість людей носять окуляри без діоптрій. Це всього лише елемент їх стилю.
Якщо ви вирішили придбати нові окуляри, вам необхідно виділити не маленька кількість часу для цієї справи. Якщо ви маєте проблеми із зором, перш ніж купувати окуляри, обов'язково проконсультуйтеся у лікаря.
Щоб скоротити час, який ви витратите на примірку оправ, ми наведемо кілька порад.
Форма обираних очок залежить від форми вашого обличчя. Якщо ви володарка важкого підборіддя і видатних вперед скул, вибирайте великі оправи. Якщо у вас "гострий" підборіддя, звужене обличчя до низу, вам підійдуть окуляри в легенях оправах з половинкою обідка або ж без нього. На овальних особах добре виглядає прямокутна оправа. За допомогою очок у незграбною оправі, кругле обличчя, можна зробити візуально менше.


Овальні оправи пом'якшать особа прямокутної форми.
Наступний секрет. Колір оправи повинен поєднуватися з кольором вашого волосся і шкіри. Смаглявим дівчатам з темним волоссям підходять контрастні кольори. Якщо ви вирішили придбати окуляри в пластиковій оправі, зверніть свою увагу на оправу чорного кольору темно-червоні відтінки і відтінки голубоокая кольору. Рожеві, білі, персикові оправи підійдуть блондинкам зі світлою шкірою. Червона, коричнева, зелена оправа добре виглядає на рудоволосих панянках.
Оправа не повинна повторювати контури вашого обличчя. Зробіть окуляри своєю родзинкою, яка буде притягувати погляди оточуючих.
Вибравши пару оправ, які на вас добре виглядають, чи не спишіть купувати їх. Крім естетичної краси, вони повинні бути комфортними та зручними. Ви можете трохи посидіти або походити в них по магазину. Пробувши в окулярах деякий час, ви зрозумієте, чи ваш розмір оправи, чи не важко вона сидить на переніссі і чи не тисне вона в віскі.
Бажаємо зробити правильний вибір!