Сьогодні, практично кожна друга людина, користується парфумами. Всі пахнуть по-різному, запахів дуже багато. Однак зустріти людину, запах парфумів якого, змушує мене обернутися і подивитися на нього, не так вже просто. Як же вибрати собі парфуми, які будуть доповнювати ваш образ? Розповімо про маленьких нюансах, які вам допоможуть зробити свій правильний вибір.
Перший і найголовніший порада - купувати потрібно ті духи, які відповідають вашому темпераменту, кольором волосся і навіть пори року.
Щоб правильно вибрати парфуми і потім в них не розчаруватися, повинна бути особлива атмосфера, обстановка. Ненапряженная атмосфера, перебування в хорошому настрій, відсутність сторонніх запахів і розпорядження достатньою кількістю часу - складові відповідній обстановці. На жаль, всі перераховані вище вимога сучасний парфумерний магазин не задовольняє.
Придбання парфуму важлива справа не тільки тому, що "аромат" коштує грошей, але й тому, що куплені духи, розповідатимуть оточуючим про вас, залишаючи приємний шлейф, впродовж довгих днів. Вибираючи парфуми, прислухайтеся тільки до свого внутрішнього голосу, не слухайте оточуючих і продавців. Чи знаєте ви, що одні й ті ж парфуми, можуть пахнути по-різному, на вас і вашої подруги. Це залежить від наявності власного запаху шкіри людини. Тому, вибираючи парфуми, наносите їх не на тестери, а собі на зап'ясті.
Якщо вам сподобалися парфуми, радимо нанести їх собі на руку і відправиться додому, походити з ними день.


Так, ви точно визначитеся, чи подобається вам цей запах і, до того ж, перевірите їх стійкість. Вибираючи серед кількох варіантів, точно запам'ятайте, в яке місце були нанесені парфуми. Щоб потім не сплутати назви.
Всі парфумерні вироби діляться за типами: вода парфумерна, вода туалетна та парфуми. Тип визначає інтенсивність, стійкості і навіть характер запаху. Перш ніж наносити парфуми на ділянку шкіри, переконайтеся, що він нічим не пахне. В іншому випадку, вийде гримуча суміш.
Нюхові рецептори людини схильні до швидкої стомлюваності. Дайте носі відпочити. За один "візит" в магазин нюхайте не більш трьох духів. Якщо ви вагаєтеся, купіть маленький пробник - у вас буде час на роздуми. У випадки, якщо ви вирішите потім купити великий флакон, пробник можна покласти в сумочку.
Якщо ви хочете добитися максимальної стійкості улюбленого аромату, необхідно його нашаровувати - гель для душу, духи, дезодорант, шампунь і пудра повинні бути з однієї серії. Намагайтеся уникати використання дезодорантів і лаків для волосся, з різким запахом. Вони перебивають аромат парфуму.
Пора року, теж не маловажний фактор, що впливає на вибір парфумів. Для літа підійдуть легкі квіткові і медові аромати. Взимку - цитрусові і деревно-мохів.
Не забувайте про те, що легкі і м'які аромати підходять для денного використання, насичені - для вечірнього.