Самий ніжний і вибагливий ділянку шкіри - на обличчі. Так розпорядилася природа. Шкіра обличчя потребує особливої уваги, очищення та зволоження. Полиці парфумерних магазинів рясніють асортиментом кремів. Однак як же вибрати дійсно дієвий?
Насамперед, потрібно знати, що існує чотири типи шкіри:
• суха;
• жирна;
• нормальна;
• комбінована.
А так само різниться чутлива шкіра обличчя.
Кожному типу шкіри властиві свої особливості. Суха шкіра, наприклад, красива у молодих дівчат, ніжна, тонка, матова шкіра не терпить вмивання з милом. Її стягує навіть проста вода. Однак на сухій шкірі дуже рано з'являються перші зморшки.
Власниці жирного типу шкіри, в юності, так само страждають від неприємностей. Жирна шкіра блищить, лисніє, покривається висипом вугрів, з'являються розширені пори. Однак при правильному догляді, можна уникнути всіх цих неприємностей. До того ж, шкіра жирного типу довше не старіє. У зрілому віці, у власниць жирного типу шкіри, зморшок набагато менше, ніж у ровесниць. Ось така компенсація за муки в юності.
Самі щасливих - володарки нормальної шкіри. Така шкіра завжди пружна, ніжна, матова, має здоровий вигляд, який довго зберігає. При правильному зволоженні, нормальний тип шкіри зберігає молодості на довгі роки.
Комбінований тип шкіри зустрічається не часто. Однак, власницям, доводиться не легко, тому що догляд за жирною шкірою на лобі і одночасно сухий на щоках доставляє клопоти.Найбільш чутливим, є сухий тип шкіри. При неправильному харчуванні, на обличчі швидко з'являються плям і прищів.
Купуючи крем, прочитайте на упаковці, для якого типу шкіри він призначений.
Крем в тюбику краще, оскільки на відміну від крему в баночці, в такий крем бактеріям потрапити важче.
Крем повинен мати однакову консистенцію. Якщо на поверхні крему зібралася рідина, відокремлена від основної маси, то цей крем не придатний для використання.
Перед початком використання крему, протестуйте його на алергічну реакцію. Нанесіть невелику кількість крему на внутрішню сторону руки і почекайте півгодини.
Вибирайте крем, що має приємний для вас запах.
Багато хто вважає, що кремом слід починати користуватися з появою перших зморшок. Цю думку помилкове. Правильно підібраний крем надовго запобіжить ці неприємності. Зволоження шкіри особливо важливо для власниць сухої шкіри.
Денний крем служить основою під макіяж і засобом зволоження протягом усього дня. Відновлюються ж клітини вночі. Цей процес відбувається і без використання нічного крему. Прислухайтеся до відчуттів, пов'язані з використанням нічного крему, і приймай ті рішення. Крем наноситься на очищену шкіру, за пару годин до сну. Перед сном, залишки крему витираються серветкою.
Зберігати крем потрібно в холодильнику. Не в якому разі, не користуйтеся зіпсованим кремом. І, почастіше міняйте креми, щоб уникнути звикання.
Будьте красивими і вічно молодими!