Перше на що звертає увагу людина при знайомстві - запах візаві. На жаль, не завжди запахи, у світі яких ми живемо, виявляються приємними. Правильно підібраний запах парфуму, скаже про людину набагато красномовніше, ніж його візитка або краватку з останньої колекції. Правильно підібраний дезодорант, може розповісти про вас не менше. Хоч, дезодорант, не має настільки вираженим стійким ароматом, але з практичної точки зору, він нас виручає у багатьох ситуаціях, не даючи впасти обличчям в бруд.
Красиві хлопці та дівчата з рекламних роликів радять купити багато різних дезодорантів, дезодорантів-антиперспірантів і антиперспірантів. Давайте спробуємо розібратися, що ж це таке і коли їх потрібно застосовувати. Функція звичайно дезодоранту полягає в блокуванні своїм ароматом запаху людського поту. Ефективний він тільки в тих випадках, коли людина мало потіє. Якщо людина займається фізичними навантаженнями, такий вид захисту йому не підійде.
Знаєте ви, що сам піт не має запаху? Неприємний запах - результат роботи бактерій, які завзято його розкладають. Тому, якщо є можливість, краще відразу прийняти душ. Якщо запах вже з'явився, використання дезодоранту "зверху", може призвести до ще гіршого результату. А в поєднанні з туалетною водою, запах може стати просто нестерпним.Антиперспіранти зменшують потовиділення. Вони блокують появи поту за допомогою закупорювання пір. Часте використання антиперспірантів викликає неприємні наслідки. З закупорюванням пір, шкіра перестає дихати, виникає роздратування потових залоз. Іноді трапляються захворювання. Користуватися ним можна, якщо ви маєте можливість регулярно його змивати.
Антиперспіранти та дезодоранти наносяться на суху чисту шкіру.
Дезодоранти-антиперспіранти, сьогодні, мабуть, найпопулярніші. Вони мають стійкий аромат і регулюють потовиділення. Продаються у вигляді кулькового дезодоранту, стіки, крему, спрея або присипки.
При активному потовиділенні (при занятті спортом), ефективніше використовувати спрей. Кульковий дезодорант або гель, в цьому випадку, володіє недостатньою ефективністю. Присипки і тальки без аромату, рекомендується використовувати особам, які страждають алергією. Тальк так само застосовується при виготовленні стіків, але він володіє двома недоліками - сушить шкіру і залишає білі плями на одязі.
З використанням дезодоранту для ніг, слід бути обережними. Дезодорант повністю знищує бактеріальну середу ніг. Це дуже шкідливо. Якісний дезодорант має стійкий запах. Він дає відчуття свіжості на весь день, надаючи вам впевненість у собі.