Коли ви вирішили, який у вас буде весільний образ, відразу ж починайте шукати весільну сукню, про яку мрієте. Всі наречені гарні, але головне, щоб ви самі відчували себе найпрекраснішою. А для такого важливого дня необхідно вибрати плаття, в якому ви зможете відчути себе саме такий - найпрекраснішою.
Пошуками слід зайнятися якомога раніше. Бажано замовити сукню не пізніше, ніж за два-три місяці до наміченої дати весілля. Тоді у вас буде час на відвідування великого числа салонів, на те, щоб зробити правильний вибір, і якщо знадобитися, підігнати сукню по фігурі. Так, і чим раніше почати пошуки, тим більше шансів, що ви відшукайте саме те, що хотіли.
Виберіть модель. Для цього погортайте останні журнали про весільній моді.
Якщо якась модель вам сподобалася, збережіть цю сторінку. Не зайвим буде також відвідати весільні ресурси Інтернету, особливо зарубіжні. Там ви побачите самі останні колекції будинків весільної моди.
Якщо ви будете вінчатися, переговорите в церкві, в якій відбудеться церемонія, які обмеження є на наряд нареченої.


Як правило, в храмі не можна бути у відкритому весільній сукні. Але якщо ви бажаєте купити саме таку модель, отже, підшукайте широкий шарф, який прикриє ваші плечі.
Вибираючи стиль сукні, враховуйте, які силуети йдуть вашій фігурі.
Визначте, яку суму ви витратите на весільну сукню та аксесуари до нього. Ціни в різних салонах відрізняються. Спочатку обдзвоните салони і дізнайтеся діапазон цін. Потім почитайте відгуки про них. Після цього можна йти за покупкою.
Візьміть з собою маму або подругу, у якої смак такий же як у вас, і яка може щось порадити вам. Поодинці ви будете сумніватися. Знайте, що найчастіше постає проблема вибору між двома сукнями, і вирішити її без сторонньої допомоги буває дуже складно.
Коли підете вибирати весільну сукню, не забудьте взяти з собою туфлі, у яких каблук буде мати приблизно той же розмір, що і у ваших весільних туфлею. Не завадить взяти і бюстгалтер або бюст'є, якщо ви збираєтеся надіти їх під сукню.
[/Url]