Відвідати Париж, напевно, мріє кожен. Багато екскурсійні тури по Європі проходять через це місто. Що ж варто подивитися тут, якщо у вас в запасі всього пару днів?
Відомий район в Парижі - Монмартр. Тут є церква Сакре-Кер, купола якій видно ще з площі Кліші. Щоб піднятися на вершину 152-метрового монмартрський пагорб, можна пройтися пішки по сходах або скористатися фунікулером. Опинившись на площі Холма, ви побачите художників. Практично на кожному будинку висять меморіальні дошки. В одному з будинків жила Даліда, в іншому - Жан Мері .. Увечері тут спалахують вогні нічних клубів. Недалеко звідси розташоване знамените вар'єте "Мулен Руж".
Як вважають багато, паризький дух втілений в Вандомской площі. У середині її стоїть колона, яка закінчується статуєю Наполеона. Тут же знаходиться знаменитий готель "Рітц".
Перебуваючи такий короткий час в Парижі, не має сенсу йти в Лувр, так як ви встигнете тільки швидко пробігтися повз його найвідоміших експонатів. Якщо ж ви все-таки бажаєте поглянути на Джоконду і Венеру Мілоську, то краще прийти в цей музей без групи.


Коли ви ввійдете, ви побачите схему Лувру, де вказані зали з найвідомішими пам'ятками.
У внутрішньому дворі Лувру знаходиться площа Карусель. Звідси можна побачити відразу три арки Парижа - арку Карусель, яка стоїть на цій площі, Тріумфальну арку, що знаходиться через 3 км звідси в районі Єлисейських полів, і арку Дефанс, розташовану ще через 3 км в діловому кварталі, якщо, звичайно, буде гарна погода .
Покатайтеся на кораблику по Сені. Ви будете пропливати повз головних визначних пам'яток, а в навушниках буде йти текст екскурсії.
Ейфелеву вежу потрібно побачити не менше двох разів - при денному і при вечірньому світлі.
Вдень тут шикуються довгі черги, але рухаються вони швидко. З останнього - третього рівня - можна побачити місто як на долоні. З настанням темряви включається підсвічування, і башта виглядає ще більш красивою.
Ну, і звичайно, перебуваючи в Парижі, не можна не сходити в музей духів "Фрагонар". Ви дізнаєтеся про історію появи парфумерної промисловості і зможете купити продукцію цієї фабрики.